Scotland
League Cup •
03.02.2026 — 22:45
Glentoran
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.88
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Coleraine FC
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%80
Glentoran - Coleraine FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Glentoran %55.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Glentoran xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Coleraine FC xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.5
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%20.5
Çifte Şans 1X: %79.5
Çifte Şans X2: %44.5
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9
0.5 Alt: %6.1
1.5 Üst: %80.2
1.5 Alt: %19.8
2.5 Üst: %56.6
2.5 Alt: %43.4
3.5 Üst: %34.2
3.5 Alt: %65.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%56.5
KG Yok
%43.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
2-1
%9.9
2-0
%9.3
1-0
%9.0
3-1
%6.2
0-0
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.0
İY X: %40.1
İY 2: %18.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.7
İY 0.5 Alt: %27.3
İY 1.5 Üst: %39.0
İY 1.5 Alt: %61.0
İY 2.5 Üst: %14.8
İY 2.5 Alt: %85.2
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.87
+
Dep
4.02
=
Toplam
9.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.5
8.5 Alt: %34.5
9.5 Üst: %52.8
9.5 Alt: %47.2
10.5 Üst: %40.3
10.5 Alt: %59.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.55 Korner (Ev: 2.7, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %47.7
İY 4.5 Alt: %52.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.5 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %22.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.2
Ev: 15.5 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
8.8
Ev: 5.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.7
21.5 Alt: %23.3
23.5 Şut Üst: %62.4
23.5 Alt: %37.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.8
7.5 Alt: %34.2
8.5 İsabetli Üst: %52.4
8.5 Alt: %47.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGlentoran
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Coleraine FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Glentoran (-0.75)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Coleraine FC (+0.75)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -1.25 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -1.00 | @2.41 | %41.4 | %23.2 | @1.71 | %58.6 |
| -0.75 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| -0.50 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| -0.25 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
| 0.0 | @1.38 | %72.6 | %24.3 | @3.66 | %27.4 |
| +0.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.24 | %23.6 |
| +0.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
| +0.75 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.55 | %15.3 |
| +1.00 | @1.10 | %91.0 | %12.9 | @11.08 | %9.0 |
| +1.25 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.90 | %8.4 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.72 | %7.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +2.00 | @1.36 | %73.6 | %23.9 | @3.79 | %26.4 |
| +2.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +2.50 | @1.78 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.75 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +3.00 | @2.32 | %43.1 | %22.7 | @1.76 | %56.9 |
| +3.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| +3.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.1% | 4.9% | 3.0% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.2% | 11.5% | 5.7% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.4% | 10.0% | 5.4% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.9% | 6.3% | 3.4% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.8% | 3.0% | 1.6% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Glentoran — Son 5 Maç
G
vs Coleraine FC (E)
2 - 1
G
vs Coleraine FC (D)
1 - 2
G
vs Coleraine FC (E)
2 - 1
G
vs Coleraine FC (D)
1 - 2
M
vs Coleraine FC (D)
2 - 1
Coleraine FC — Son 5 Maç
M
vs Glentoran (D)
2 - 1
M
vs Glentoran (E)
1 - 2
M
vs Glentoran (D)
2 - 1
M
vs Glentoran (E)
1 - 2
G
vs Glentoran (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | Premiership | Glentoran | 2 - 1 | Coleraine FC |
| 19.09.2025 | Premiership | Coleraine FC | 1 - 2 | Glentoran |
| 01.04.2025 | Premiership | Glentoran | 2 - 1 | Coleraine FC |
| 14.02.2025 | Premiership | Coleraine FC | 1 - 2 | Glentoran |
| 26.10.2024 | Premiership | Coleraine FC | 2 - 1 | Glentoran |