Kuzey İrlanda
Premiership •
25.04.2026 — 19:30
Coleraine FC
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.19
6 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Glentoran
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%78
Coleraine FC - Glentoran mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Glentoran %49.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Coleraine FC xG
1.55
Dengeli
Glentoran xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.3
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%49.3
Çifte Şans 1X: %50.7
Çifte Şans X2: %74.7
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.7
1.5 Alt: %20.3
2.5 Üst: %55.8
2.5 Alt: %44.2
3.5 Üst: %33.4
3.5 Alt: %66.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.0
KG Yok
%42.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.9
1-2
%9.6
0-1
%8.5
0-2
%8.1
2-1
%6.6
0-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0
İY X: %41.1
İY 2: %37.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2
İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.5
İY 1.5 Alt: %61.5
İY 2.5 Üst: %14.5
İY 2.5 Alt: %85.5
İY 3.5 Üst: %4.3
İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.47
+
Dep
5.44
=
Toplam
9.91
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.7
8.5 Alt: %34.3
9.5 Üst: %53.1
9.5 Alt: %46.9
10.5 Üst: %40.6
10.5 Alt: %59.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.56 Korner (Ev: 2.05, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %47.9
İY 4.5 Alt: %52.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.8 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %55.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25
Ev: 11.3 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
8.7
Ev: 4 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.5
21.5 Alt: %24.5
23.5 Şut Üst: %60.9
23.5 Alt: %39.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.3
7.5 Alt: %35.7
8.5 İsabetli Üst: %50.8
8.5 Alt: %49.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiColeraine FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Glentoran
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Coleraine FC (+0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Glentoran (-0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.58 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -1.25 | @8.86 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| -1.00 | @8.15 | %12.3 | %15.0 | @1.14 | %87.7 |
| -0.75 | @5.16 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.6 |
| -0.50 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.25 | @3.43 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| 0.0 | @2.93 | %34.2 | %25.6 | @1.52 | %65.8 |
| +0.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +0.75 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| +1.00 | @1.52 | %65.7 | %22.3 | @2.91 | %34.3 |
| +1.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +1.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %76.6 | %0.0 | @4.28 | %23.4 |
| +2.00 | @1.37 | %72.9 | %24.1 | @3.69 | %27.1 |
| +2.25 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +2.50 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +3.00 | @2.36 | %42.3 | %22.6 | @1.73 | %57.7 |
| +3.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| +3.50 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 8.6% | 8.2% | 4.7% | 2.0% | 0.7% |
| 1 Gol | 5.6% | 12.1% | 9.7% | 5.6% | 2.4% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.8% | 6.7% | 5.8% | 3.3% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.5% | 2.6% | 2.3% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Coleraine FC — Son 5 Maç
B
vs Glentoran (D)
1 - 1
M
vs Glentoran (D)
2 - 1
M
vs Glentoran (D)
2 - 1
M
vs Glentoran (E)
1 - 2
M
vs Glentoran (D)
2 - 1
Glentoran — Son 5 Maç
B
vs Coleraine FC (E)
1 - 1
G
vs Coleraine FC (E)
2 - 1
G
vs Coleraine FC (E)
2 - 1
G
vs Coleraine FC (D)
1 - 2
G
vs Coleraine FC (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Premiership | Glentoran | 1 - 1 | Coleraine FC |
| 03.02.2026 | League Cup | Glentoran | 2 - 1 | Coleraine FC |
| 19.12.2025 | Premiership | Glentoran | 2 - 1 | Coleraine FC |
| 19.09.2025 | Premiership | Coleraine FC | 1 - 2 | Glentoran |
| 01.04.2025 | Premiership | Glentoran | 2 - 1 | Coleraine FC |
| 14.02.2025 | Premiership | Coleraine FC | 1 - 2 | Glentoran |
| 26.10.2024 | Premiership | Coleraine FC | 2 - 1 | Glentoran |