Bulgaristan
Second League •
10.05.2026 — 17:00
Sasa
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 2.32
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sloga Vinica
Elo: 1411λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%90
Sasa - Sloga Vinica mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.32, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sasa %65.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sasa xG
2.39
Dengeli
Sloga Vinica xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%65.3
X (Beraberlik)
%19.8
2 (Deplasman)
%14.9
Çifte Şans 1X: %85.1
Çifte Şans X2: %34.7
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.4
1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.2
2.5 Alt: %34.8
3.5 Üst: %43.2
3.5 Alt: %56.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.9
KG Yok
%41.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.7
2-0
%9.4
1-1
%9.0
3-1
%7.5
1-0
%7.5
3-0
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.4
İY X: %36.0
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.0
İY 0.5 Alt: %23.0
İY 1.5 Üst: %45.1
İY 1.5 Alt: %54.9
İY 2.5 Üst: %19.0
İY 2.5 Alt: %81.0
İY 3.5 Üst: %6.3
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.74
+
Dep
3.96
=
Toplam
10.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.0
8.5 Alt: %26.0
9.5 Üst: %62.6
9.5 Alt: %37.4
10.5 Üst: %50.4
10.5 Alt: %49.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.92 Korner (Ev: 3.1, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %54.6
İY 4.5 Alt: %45.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.9 |
Eşit: %8.7 |
Dep: %15.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.7
Ev: 18.2 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
9.7
Ev: 6.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.4
21.5 Alt: %11.7
23.5 Şut Üst: %78.4
23.5 Alt: %21.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.4
7.5 Alt: %24.6
8.5 İsabetli Üst: %63.6
8.5 Alt: %36.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sloga Vinica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sasa (-1.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sloga Vinica (+1.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.87
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| -1.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| -1.00 | @1.86 | %53.8 | %22.7 | @2.16 | %46.3 |
| -0.75 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| -0.50 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.80 | %35.8 |
| -0.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| 0.0 | @1.24 | %80.7 | %20.4 | @5.19 | %19.3 |
| +0.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +0.50 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.52 | %15.4 |
| +0.75 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.11 | %11.0 |
| +1.00 | @1.07 | %93.9 | %9.8 | @16.31 | %6.1 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.20 | %5.8 |
| +1.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.08 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.96 | %16.8 |
| +2.00 | @1.23 | %81.0 | %20.9 | @5.26 | %19.0 |
| +2.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +2.50 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +2.75 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.6 |
| +3.00 | @1.87 | %53.5 | %22.7 | @2.15 | %46.5 |
| +3.25 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.87 | %53.3 |
| +3.50 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 3.1% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.7% | 9.3% | 4.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.7% | 10.0% | 5.2% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.5% | 7.8% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.3% | 4.5% | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.0% | 2.1% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Sasa — Son 5 Maç
B
vs Detonit Plachkovica (D)
0 - 0
G
vs Golemo Konjari (E)
1 - 0
M
vs Skopje (D)
7 - 0
B
vs Ohrid (E)
1 - 1
M
vs Shkëndija Haraçinë (D)
2 - 0
Sloga Vinica — Son 5 Maç
M
vs Novaci (E)
0 - 2
M
vs Bregalnica Štip (D)
4 - 1
B
vs Vardar Negotino (E)
3 - 3
M
vs Kozuv Gevgelija (D)
5 - 2
G
vs Pobeda (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Second League | Sloga Vinica | 2 - 6 | Sasa |
| 25.01.2025 | Friendlies Clubs | Sloga Vinica | 0 - 0 | Sasa |
| 24.07.2024 | Friendlies Clubs | Sloga Vinica | 0 - 1 | Sasa |
| 08.03.2023 | Second League | Sasa | 1 - 0 | Sloga Vinica |
| 10.09.2022 | Second League | Sloga Vinica | 1 - 1 | Sasa |
| 30.04.2022 | Second League | Sloga Vinica | 0 - 0 | Sasa |
| 05.03.2022 | Second League | Sloga Vinica | 2 - 0 | Sasa |
| 30.10.2021 | Second League | Sasa | 0 - 1 | Sloga Vinica |