Bulgaristan
Second League •
16.05.2026 — 17:30
Belasica
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 2.14
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sasa
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Belasica - Sasa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.14, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Belasica %70.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Belasica xG
2.35
Dengeli
Sasa xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%70.8
X (Beraberlik)
%19.6
2 (Deplasman)
%9.6
Çifte Şans 1X: %90.4
Çifte Şans X2: %29.2
Çifte Şans 12: %80.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %77.7
1.5 Alt: %22.3
2.5 Üst: %53.3
2.5 Alt: %46.8
3.5 Üst: %31.0
3.5 Alt: %69.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.7
KG Yok
%56.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.8
1-0
%12.3
3-0
%9.9
1-1
%9.3
2-1
%9.2
0-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.9
İY X: %38.4
İY 2: %10.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.0
İY 0.5 Alt: %29.0
İY 1.5 Üst: %36.5
İY 1.5 Alt: %63.6
İY 2.5 Üst: %13.2
İY 2.5 Alt: %86.8
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.39
+
Dep
3.16
=
Toplam
9.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.4
8.5 Alt: %38.6
9.5 Üst: %48.4
9.5 Alt: %51.6
10.5 Üst: %36.0
10.5 Alt: %64.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.39 Korner (Ev: 2.94, Dep: 1.45)
İY 4.5 Üst: %44.7
İY 4.5 Alt: %55.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %81.4 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %10.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.3
Ev: 17.1 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
8.6
Ev: 6.1 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.0
21.5 Alt: %29.0
23.5 Şut Üst: %55.5
23.5 Alt: %44.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.3
7.5 Alt: %37.7
8.5 İsabetli Üst: %48.6
8.5 Alt: %51.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBelasica
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Belasica (-1.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sasa (+1.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| -1.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| -1.00 | @1.65 | %60.5 | %24.5 | @2.53 | %39.6 |
| -0.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| -0.50 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| -0.25 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.53 | %22.1 |
| 0.0 | @1.14 | %87.7 | %20.0 | @8.12 | %12.3 |
| +0.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.13 | %11.0 |
| +0.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.15 | %9.9 |
| +0.75 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.40 | %6.5 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %7.2 | @34.85 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @36.20 | %2.8 |
| +1.50 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.55 | %2.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| +2.00 | @1.44 | %69.6 | %25.0 | @3.29 | %30.4 |
| +2.25 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| +2.50 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +2.75 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %53.9 |
| +3.00 | @2.62 | %38.1 | %22.8 | @1.62 | %61.9 |
| +3.25 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +3.50 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 3.5% | 1.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.5% | 9.5% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.1% | 9.4% | 3.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.1% | 6.7% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.4% | 3.6% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.3% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Belasica — Son 5 Maç
G
vs Vardar Negotino (D)
1 - 4
G
vs Pobeda (D)
0 - 5
M
vs Akademija Pandev (E)
0 - 4
M
vs Akademija Pandev (E)
0 - 2
B
vs FK Rabotnicki (E)
1 - 1
Sasa — Son 5 Maç
G
vs Sloga Vinica (E)
1 - 0
B
vs Detonit Plachkovica (D)
0 - 0
G
vs Golemo Konjari (E)
1 - 0
M
vs Skopje (D)
7 - 0
B
vs Ohrid (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.