Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 16.05.2026 — 19:00

Istres

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 0.95
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Chasselay MDA

Elo: 1487
λ (Beklenen Gol): 0.75
Model Güven Derecesi:
%79
Istres - Chasselay MDA mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 0.75 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Istres %37.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Istres xG 1.24
Dengeli
Chasselay MDA xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.7
X (Beraberlik) %35.8
2 (Deplasman) %26.6

Çifte Şans 1X: %73.5
Çifte Şans X2: %62.4
Çifte Şans 12: %64.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.7 0.5 Alt: %19.3
1.5 Üst: %51.5 1.5 Alt: %48.5
2.5 Üst: %24.2 2.5 Alt: %75.8
3.5 Üst: %9.3 3.5 Alt: %90.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %33.2
KG Yok %66.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%19.3
1-0
%16.4
1-1
%14.0
0-1
%12.8
2-0
%8.2
2-1
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0 İY X: %54.6 İY 2: %19.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.9 İY 0.5 Alt: %47.1
İY 1.5 Üst: %18.3 İY 1.5 Alt: %81.7
İY 2.5 Üst: %4.2 İY 2.5 Alt: %95.8
İY 3.5 Üst: %0.8 İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.99
+
Dep 3.33
=
Toplam 7.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.3 8.5 Alt: %68.7
9.5 Üst: %20.3 9.5 Alt: %79.7
10.5 Üst: %12.3 10.5 Alt: %87.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.37 Korner (Ev: 1.83, Dep: 1.53)
İY 4.5 Üst: %24.9 İY 4.5 Alt: %75.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %52.1 | Eşit: %14.6 | Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 17.6
Ev: 9.8 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 6.1
Ev: 3.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.2 21.5 Alt: %82.8
23.5 Şut Üst: %8.3 23.5 Alt: %91.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.6 7.5 Alt: %72.4
8.5 İsabetli Üst: %16.8 8.5 Alt: %83.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Istres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chasselay MDA
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Istres (-0.25)
@2.18
%45.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chasselay MDA (+0.25)
@1.85
%54.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.01 %14.3 %0.0 @1.17 %85.7
-1.25 @6.19 %16.2 %0.0 @1.19 %83.9
-1.00 @5.37 %18.6 %23.3 @1.23 %81.4
-0.75 @3.41 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
-0.50 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
-0.25 Ana Hat @2.18 %45.8 %0.0 @1.85 %54.2
0.0 @1.71 %58.6 %35.8 @2.42 %41.4
+0.25 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+0.50 @1.36 %73.4 %0.0 @3.76 %26.6
+0.75 @1.24 %80.8 %0.0 @5.21 %19.2
+1.00 @1.11 %89.8 %18.3 @9.83 %10.2
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @10.92 %9.2
+1.50 @1.09 %91.7 %0.0 @12.02 %8.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
+2.00 @3.01 %33.2 %27.4 @1.50 %66.8
+2.25 @3.58 %28.0 %0.0 @1.39 %72.1
+2.50 @4.14 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
+2.75 @5.55 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
+3.00 @9.24 %10.8 %14.9 @1.12 %89.2
+3.25 @10.05 %10.0 %0.0 @1.11 %90.1
+3.50 @10.86 %9.2 %0.0 @1.10 %90.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 19.3% 12.8% 5.1% 1.3% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.4% 14.0% 4.9% 1.2% 0.2% 0.0%
2 Gol 8.2% 6.2% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.6% 1.9% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Istres — Son 5 Maç
M vs Nimes (D)
3 - 0
B vs Creteil (E)
0 - 0
G vs Bobigny (E)
1 - 0
M vs Chasselay MDA (D)
1 - 0
G vs Chasselay MDA (D)
1 - 2
Chasselay MDA — Son 5 Maç
B vs Andrézieux (E)
0 - 0
G vs Istres (E)
1 - 0
M vs Istres (E)
1 - 2
M vs Istres (D)
3 - 2
M vs Lyon Duchere (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
16.08.2025 National 2 - Group C Chasselay MDA 1 - 0 Istres
14.03.2025 National 2 - Group A Chasselay MDA 1 - 2 Istres
18.10.2024 National 2 - Group A Istres 3 - 2 Chasselay MDA
04.01.2014 Coupe de France Chasselay MDA 2 - 2 Istres