Özbekistan
Super League •
19.03.2026 — 16:00
Red Arrows
Elo: 1583λ (Beklenen Gol): 1.23
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Nkwazi
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 0.52
Model Güven Derecesi:
%80
Red Arrows - Nkwazi mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 0.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Red Arrows %53.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Red Arrows xG
1.60
Dengeli
Nkwazi xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.2
X (Beraberlik)
%32.0
2 (Deplasman)
%14.8
Çifte Şans 1X: %85.2
Çifte Şans X2: %46.8
Çifte Şans 12: %68.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.8
0.5 Alt: %18.2
1.5 Üst: %53.1
1.5 Alt: %46.9
2.5 Üst: %25.7
2.5 Alt: %74.3
3.5 Üst: %10.1
3.5 Alt: %89.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.5
KG Yok
%70.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%20.6
0-0
%18.2
2-0
%13.2
1-1
%11.9
0-1
%8.2
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.3
İY X: %52.4
İY 2: %12.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.1
İY 0.5 Alt: %45.9
İY 1.5 Üst: %19.1
İY 1.5 Alt: %80.9
İY 2.5 Üst: %4.6
İY 2.5 Alt: %95.4
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
2.84
=
Toplam
7.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.4
8.5 Alt: %67.6
9.5 Üst: %21.2
9.5 Alt: %78.8
10.5 Üst: %12.9
10.5 Alt: %87.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.4 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.3)
İY 4.5 Üst: %25.7
İY 4.5 Alt: %74.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.3 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %20.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.9
Ev: 11.6 • Dep: 6.3
İsabetli Şut
6.3
Ev: 4.1 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.4
21.5 Alt: %80.6
23.5 Şut Üst: %9.7
23.5 Alt: %90.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.6
7.5 Alt: %70.4
8.5 İsabetli Üst: %18.4
8.5 Alt: %81.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRed Arrows
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nkwazi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Red Arrows (-0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nkwazi (+0.50)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.01 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -1.25 | @3.44 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -1.00 | @2.88 | %34.7 | %28.2 | @1.53 | %65.3 |
| -0.75 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| -0.50 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| -0.25 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| 0.0 | @1.28 | %78.2 | %32.1 | @4.59 | %21.8 |
| +0.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.67 | %17.6 |
| +0.50 | @1.17 | %85.2 | %0.0 | @6.76 | %14.8 |
| +0.75 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.35 | %9.7 |
| +1.00 | @1.04 | %96.2 | %11.4 | @25.94 | %3.9 |
| +1.25 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @27.61 | %3.6 |
| +1.50 | @1.04 | %96.6 | %0.0 | @29.27 | %3.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +2.00 | @2.84 | %35.3 | %27.5 | @1.54 | %64.8 |
| +2.25 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| +2.50 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +2.75 | @5.19 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| +3.00 | @8.47 | %11.8 | %15.6 | @1.13 | %88.2 |
| +3.25 | @9.25 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| +3.50 | @10.03 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.2% | 8.2% | 2.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.6% | 11.9% | 2.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.2% | 6.9% | 1.8% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.4% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Red Arrows — Son 5 Maç
B
vs Nkwazi (D)
0 - 0
B
vs Nkwazi (D)
0 - 0
G
vs Nkwazi (E)
1 - 0
G
vs Nkwazi (D)
0 - 1
G
vs Nkwazi (E)
4 - 0
Nkwazi — Son 5 Maç
G
vs Prison Leopards (E)
2 - 0
M
vs Kansanshi Dynamos (D)
1 - 0
B
vs Man Utd Zambia Academy (E)
2 - 2
B
vs Red Arrows (E)
0 - 0
M
vs Man Utd Zambia Academy (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Super League | Nkwazi | 0 - 0 | Red Arrows |
| 01.03.2025 | Super League | Nkwazi | 0 - 0 | Red Arrows |
| 26.10.2024 | Super League | Red Arrows | 1 - 0 | Nkwazi |
| 16.03.2024 | Super League | Nkwazi | 0 - 1 | Red Arrows |
| 21.10.2023 | Super League | Red Arrows | 4 - 0 | Nkwazi |
| 29.04.2023 | Super League | Nkwazi | 0 - 0 | Red Arrows |
| 19.11.2022 | Super League | Red Arrows | 2 - 1 | Nkwazi |
| 06.04.2022 | Super League | Nkwazi | 2 - 3 | Red Arrows |