Özbekistan
Super League •
17.05.2026 — 16:00
Nkwazi
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 0.74
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Kansanshi Dynamos
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%80
Nkwazi - Kansanshi Dynamos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.74, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kansanshi Dynamos %31.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %28.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nkwazi xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Kansanshi Dynamos xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.74 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.2
X (Beraberlik)
%38.6
2 (Deplasman)
%31.2
Çifte Şans 1X: %68.8
Çifte Şans X2: %69.8
Çifte Şans 12: %61.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.7
0.5 Alt: %23.3
1.5 Üst: %45.1
1.5 Alt: %54.9
2.5 Üst: %19.1
2.5 Alt: %80.9
3.5 Üst: %6.6
3.5 Alt: %93.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%28.8
KG Yok
%71.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%23.3
0-1
%16.0
1-0
%15.6
1-1
%13.5
0-2
%6.4
2-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.8
İY X: %57.8
İY 2: %21.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.6
İY 0.5 Alt: %51.4
İY 1.5 Üst: %15.1
İY 1.5 Alt: %84.9
İY 2.5 Üst: %3.1
İY 2.5 Alt: %96.9
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.57
+
Dep
3.35
=
Toplam
6.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.1
8.5 Alt: %73.9
9.5 Üst: %16.2
9.5 Alt: %83.8
10.5 Üst: %9.3
10.5 Alt: %90.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.18 Korner (Ev: 1.64, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %21.7
İY 4.5 Alt: %78.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.6 |
Eşit: %15.4 |
Dep: %39.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.4
Ev: 8.6 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
5.7
Ev: 3 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %10.6
21.5 Alt: %89.5
23.5 Şut Üst: %4.5
23.5 Alt: %95.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.8
7.5 Alt: %78.2
8.5 İsabetli Üst: %12.5
8.5 Alt: %87.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNkwazi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kansanshi Dynamos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nkwazi (0.0)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %38.7
Kansanshi Dynamos (+0.00)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.22
%45.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.82
%54.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.57 | %9.5 | %0.0 | @1.10 | %90.5 |
| -1.25 | @9.48 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.00 | @8.38 | %11.9 | %20.7 | @1.14 | %88.1 |
| -0.75 | @4.52 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| -0.50 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.25 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| 0.0 Ana Hat | @2.03 | %49.2 | %38.7 | @1.97 | %50.8 |
| +0.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +0.50 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +0.75 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %21.2 | @7.91 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.98 | %11.1 |
| +1.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.04 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +2.00 | @3.88 | %25.8 | %26.0 | @1.35 | %74.2 |
| +2.25 | @4.56 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| +2.50 | @5.24 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +2.75 | @7.32 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| +3.00 | @13.40 | %7.5 | %12.5 | @1.08 | %92.5 |
| +3.25 | @14.36 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.0 |
| +3.50 | @15.32 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 23.3% | 16.0% | 6.4% | 1.6% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.6% | 13.5% | 4.8% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.1% | 4.6% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.5% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Nkwazi — Son 5 Maç
B
vs ZESCO United (E)
1 - 1
B
vs Red Arrows (D)
0 - 0
G
vs Prison Leopards (E)
2 - 0
M
vs Kansanshi Dynamos (D)
1 - 0
B
vs Man Utd Zambia Academy (E)
2 - 2
Kansanshi Dynamos — Son 5 Maç
G
vs Prison Leopards (E)
1 - 0
G
vs Green Buffaloes (E)
1 - 0
G
vs Nkwazi (E)
1 - 0
B
vs Nkwazi (E)
1 - 1
B
vs Nkwazi (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Super League | Kansanshi Dynamos | 1 - 0 | Nkwazi |
| 24.02.2024 | Super League | Kansanshi Dynamos | 1 - 1 | Nkwazi |
| 23.09.2023 | Super League | Nkwazi | 0 - 0 | Kansanshi Dynamos |
| 28.01.2023 | Super League | Nkwazi | 0 - 1 | Kansanshi Dynamos |
| 10.09.2022 | Super League | Kansanshi Dynamos | 1 - 0 | Nkwazi |
| 08.05.2022 | Super League | Kansanshi Dynamos | 0 - 0 | Nkwazi |
| 18.12.2021 | Super League | Nkwazi | 1 - 0 | Kansanshi Dynamos |