Fransa
Ligue 1 •
29.05.2026 — 17:00
Vita Club
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 0.90
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
TP Mazembe
Elo: 1573λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Vita Club - TP Mazembe mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vita Club %34.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %24.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %33.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vita Club xG
1.24
Dengeli
TP Mazembe xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.6
X (Beraberlik)
%36.0
2 (Deplasman)
%29.4
Çifte Şans 1X: %70.6
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %64.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.8
0.5 Alt: %19.3
1.5 Üst: %51.7
1.5 Alt: %48.3
2.5 Üst: %24.3
2.5 Alt: %75.7
3.5 Üst: %9.3
3.5 Alt: %90.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%33.7
KG Yok
%66.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%19.2
1-0
%15.4
1-1
%14.2
0-1
%13.7
2-0
%7.3
0-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.2
İY X: %54.6
İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.0
İY 0.5 Alt: %47.0
İY 1.5 Üst: %18.4
İY 1.5 Alt: %81.6
İY 2.5 Üst: %4.3
İY 2.5 Alt: %95.8
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.89
+
Dep
3.45
=
Toplam
7.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %31.5
8.5 Alt: %68.5
9.5 Üst: %20.5
9.5 Alt: %79.5
10.5 Üst: %12.4
10.5 Alt: %87.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.37 Korner (Ev: 1.79, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %25.1
İY 4.5 Alt: %74.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.9 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %36.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.6
Ev: 9.5 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.4
21.5 Alt: %82.6
23.5 Şut Üst: %8.4
23.5 Alt: %91.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.7
7.5 Alt: %72.3
8.5 İsabetli Üst: %16.9
8.5 Alt: %83.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVita Club
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
TP Mazembe
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vita Club (0.0)
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %36.0
TP Mazembe (+0.00)
@2.18
%46.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.94
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.97 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -1.25 | @7.09 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.00 | @6.21 | %16.1 | %22.1 | @1.19 | %83.9 |
| -0.75 | @3.77 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
| -0.50 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.25 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| 0.0 Ana Hat | @1.85 | %54.1 | %36.0 | @2.18 | %46.0 |
| +0.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +0.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +0.75 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.60 | %21.7 |
| +1.00 | @1.14 | %87.9 | %19.7 | @8.23 | %12.1 |
| +1.25 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.24 | %10.8 |
| +1.50 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.25 | %9.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +2.00 | @2.99 | %33.4 | %27.4 | @1.50 | %66.6 |
| +2.25 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| +2.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +2.75 | @5.51 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| +3.00 | @9.16 | %10.9 | %15.0 | @1.12 | %89.1 |
| +3.25 | @9.96 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| +3.50 | @10.77 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.2% | 13.7% | 5.9% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 15.4% | 14.2% | 5.3% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.3% | 5.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Vita Club — Son 5 Maç
G
vs Céleste (E)
2 - 0
G
vs New Jack (D)
1 - 2
M
vs Dauphins Noirs (E)
0 - 1
B
vs Céleste (E)
0 - 0
B
vs Céleste (D)
0 - 0
TP Mazembe — Son 5 Maç
G
vs Simba (D)
0 - 1
M
vs Saint Eloi Lupopo (D)
2 - 1
G
vs Lubumbashi Sport (D)
0 - 2
G
vs Simba (E)
3 - 0
B
vs Simba (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.