Maç Listesine Dön
Peru Primera División • 25.04.2026 — 21:00

UCV Moquegua

Elo: 1432
λ (Beklenen Gol): 1.48
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

FC Cajamarca

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
UCV Moquegua - FC Cajamarca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UCV Moquegua %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
UCV Moquegua xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Cajamarca xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %51.2
X (Beraberlik) %28.3
2 (Deplasman) %20.6

Çifte Şans 1X: %79.4
Çifte Şans X2: %48.8
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3 0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.4 1.5 Alt: %31.6
2.5 Üst: %41.1 2.5 Alt: %58.9
3.5 Üst: %20.6 3.5 Alt: %79.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.0
KG Yok %55.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%13.6
1-1
%13.2
2-0
%10.7
0-0
%10.7
2-1
%9.1
0-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.4 İY X: %46.0 İY 2: %17.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2 İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.7 İY 1.5 Alt: %71.3
İY 2.5 Üst: %8.8 İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1 İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.06
+
Dep 3.54
=
Toplam 8.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.0 8.5 Alt: %51.0
9.5 Üst: %36.0 9.5 Alt: %64.1
10.5 Üst: %24.7 10.5 Alt: %75.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.95 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %36.2 İY 4.5 Alt: %63.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.5 | Eşit: %12.2 | Dep: %24.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.4
Ev: 13.1 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.7 21.5 Alt: %52.3
23.5 Şut Üst: %31.5 23.5 Alt: %68.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.6 7.5 Alt: %52.4
8.5 İsabetli Üst: %33.8 8.5 Alt: %66.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
UCV Moquegua
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Cajamarca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
UCV Moquegua (-0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Cajamarca (+0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.8
-1.25 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.1
-1.00 @2.87 %34.8 %24.8 @1.53 %65.2
-0.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
-0.50 Ana Hat @1.96 %51.0 %0.0 @2.04 %49.0
-0.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
0.0 @1.41 %71.2 %28.4 @3.47 %28.8
+0.25 @1.32 %75.9 %0.0 @4.15 %24.1
+0.50 @1.26 %79.3 %0.0 @4.84 %20.7
+0.75 @1.17 %85.2 %0.0 @6.77 %14.8
+1.00 @1.09 %92.0 %13.8 @12.55 %8.0
+1.25 @1.08 %92.6 %0.0 @13.56 %7.4
+1.50 @1.07 %93.1 %0.0 @14.56 %6.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.58 %63.2 %0.0 @2.72 %36.8
+2.00 @1.78 %56.3 %27.5 @2.29 %43.8
+2.25 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
+2.50 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
+2.75 @2.94 %34.0 %0.0 @1.52 %66.0
+3.00 @3.93 %25.5 %20.6 @1.34 %74.5
+3.25 @4.44 %22.5 %0.0 @1.29 %77.5
+3.50 @4.94 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.7% 7.4% 3.5% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 13.6% 13.2% 5.2% 1.5% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.7% 9.1% 3.8% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 5.3% 4.5% 1.9% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.0% 1.7% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
UCV Moquegua — Son 5 Maç
M vs FC Cajamarca (D)
2 - 0
G vs FC Cajamarca (E)
2 - 1
M vs FC Cajamarca (D)
2 - 1
G vs FC Cajamarca (E)
2 - 0
FC Cajamarca — Son 5 Maç
M vs Cusco (D)
1 - 0
G vs UCV Moquegua (E)
2 - 0
M vs UCV Moquegua (D)
2 - 1
G vs UCV Moquegua (E)
2 - 1
M vs UCV Moquegua (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.11.2025 Segunda División FC Cajamarca 2 - 0 UCV Moquegua
26.10.2025 Segunda División UCV Moquegua 2 - 1 FC Cajamarca
06.09.2025 Segunda División FC Cajamarca 2 - 1 UCV Moquegua
02.08.2025 Segunda División UCV Moquegua 2 - 0 FC Cajamarca