İngiltere
Non League Premier - Isthmian •
24.02.2026 — 22:45
Cheshunt
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.72
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Aveley
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Cheshunt - Aveley mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.72, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cheshunt %40.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cheshunt xG
2.00
Dengeli
Aveley xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.7
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%34.9
Çifte Şans 1X: %65.1
Çifte Şans X2: %59.3
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %85.0
1.5 Alt: %15.0
2.5 Üst: %64.2
2.5 Alt: %35.8
3.5 Üst: %42.1
3.5 Alt: %57.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.1
KG Yok
%34.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
2-1
%8.6
1-2
%7.9
2-2
%6.8
1-0
%5.6
2-0
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4
İY X: %38.8
İY 2: %28.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.4
İY 0.5 Alt: %23.6
İY 1.5 Üst: %44.6
İY 1.5 Alt: %55.4
İY 2.5 Üst: %18.7
İY 2.5 Alt: %81.4
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.55
+
Dep
5.13
=
Toplam
10.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.8
8.5 Alt: %26.2
9.5 Üst: %62.3
9.5 Alt: %37.7
10.5 Üst: %50.1
10.5 Alt: %49.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.91 Korner (Ev: 2.55, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %54.4
İY 4.5 Alt: %45.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.9 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %38.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.4
Ev: 14.5 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
9.6
Ev: 5.2 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.3
21.5 Alt: %12.7
23.5 Şut Üst: %76.8
23.5 Alt: %23.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.0
7.5 Alt: %26.0
8.5 İsabetli Üst: %61.8
8.5 Alt: %38.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCheshunt
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Aveley
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cheshunt (0.0)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %24.8
Aveley (+0.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %22.4
+3.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.25 | @4.30 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| -1.00 | @3.84 | %26.1 | %19.4 | @1.35 | %73.9 |
| -0.75 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.52 | %66.0 |
| -0.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| -0.25 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| 0.0 Ana Hat | @1.86 | %53.7 | %24.8 | @2.16 | %46.3 |
| +0.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.8 |
| +0.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +0.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +1.00 | @1.26 | %79.3 | %17.8 | @4.82 | %20.7 |
| +1.25 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.34 | %18.7 |
| +1.50 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.86 | %17.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +2.00 | @1.24 | %80.7 | %21.1 | @5.18 | %19.3 |
| +2.25 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +2.50 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.3 |
| +2.75 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.45 | %40.9 |
| +3.00 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %22.4 | @2.14 | %46.8 |
| +3.25 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +3.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 5.1% | 4.7% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.6% | 10.9% | 8.0% | 4.2% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.5% | 8.7% | 6.9% | 3.7% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.2% | 5.0% | 4.0% | 2.1% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.4% | 2.2% | 1.7% | 0.9% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Cheshunt — Son 5 Maç
B
vs Aveley (E)
1 - 1
Aveley — Son 5 Maç
G
vs Dulwich Hamlet (E)
2 - 1
B
vs Brentwood Town (D)
3 - 3
B
vs Dulwich Hamlet (D)
3 - 3
M
vs St Albans City (E)
0 - 2
B
vs St Albans City (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Friendlies Clubs | Cheshunt | 1 - 1 | Aveley |