Maç Listesine Dön
Georgia Liga 3 • 03.04.2026 — 13:00

Mafra

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 0.74
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

União Santarém

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 0.77
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Mafra - União Santarém mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.74, Dep: 0.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre União Santarém %31.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mafra xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
União Santarém xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.74 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.9
X (Beraberlik) %38.4
2 (Deplasman) %31.7

Çifte Şans 1X: %68.3
Çifte Şans X2: %70.1
Çifte Şans 12: %61.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.1 0.5 Alt: %22.9
1.5 Üst: %45.7 1.5 Alt: %54.3
2.5 Üst: %19.5 2.5 Alt: %80.5
3.5 Üst: %6.8 3.5 Alt: %93.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %29.2
KG Yok %70.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%22.9
0-1
%16.1
1-0
%15.4
1-1
%13.6
0-2
%6.6
2-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7 İY X: %57.5 İY 2: %21.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.0 İY 0.5 Alt: %51.0
İY 1.5 Üst: %15.4 İY 1.5 Alt: %84.6
İY 2.5 Üst: %3.2 İY 2.5 Alt: %96.8
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.57
+
Dep 3.38
=
Toplam 6.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.5 8.5 Alt: %73.5
9.5 Üst: %16.5 9.5 Alt: %83.5
10.5 Üst: %9.6 10.5 Alt: %90.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.2 Korner (Ev: 1.64, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %22.0 İY 4.5 Alt: %78.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.1 | Eşit: %15.4 | Dep: %39.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.5
Ev: 8.6 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 5.8
Ev: 3 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %11.1 21.5 Alt: %89.0
23.5 Şut Üst: %4.8 23.5 Alt: %95.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.3 7.5 Alt: %77.7
8.5 İsabetli Üst: %12.8 8.5 Alt: %87.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mafra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
União Santarém
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mafra (0.0)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %38.4
União Santarém (+0.00)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.84
%54.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.68 %9.4 %0.0 @1.10 %90.6
-1.25 @9.59 %10.4 %0.0 @1.12 %89.6
-1.00 @8.49 %11.8 %20.5 @1.13 %88.2
-0.75 @4.58 %21.9 %0.0 @1.28 %78.2
-0.50 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.1
-0.25 @2.71 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
0.0 Ana Hat @2.06 %48.5 %38.4 @1.94 %51.5
+0.25 @1.65 %60.7 %0.0 @2.55 %39.3
+0.50 @1.46 %68.3 %0.0 @3.15 %31.7
+0.75 @1.31 %76.5 %0.0 @4.25 %23.5
+1.00 @1.15 %86.9 %21.4 @7.62 %13.1
+1.25 @1.13 %88.5 %0.0 @8.66 %11.5
+1.50 @1.11 %89.7 %0.0 @9.70 %10.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
+2.00 @3.79 %26.4 %26.2 @1.36 %73.6
+2.25 @4.46 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
+2.50 @5.13 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
+2.75 @7.14 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
+3.00 @12.94 %7.7 %12.8 @1.08 %92.3
+3.25 @13.89 %7.2 %0.0 @1.08 %92.8
+3.50 @14.84 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 22.9% 16.1% 6.6% 1.7% 0.3% 0.1%
1 Gol 15.4% 13.6% 4.9% 1.3% 0.2% 0.0%
2 Gol 6.0% 4.7% 1.8% 0.5% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.5% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Mafra — Son 5 Maç
M vs União Santarém (D)
3 - 1
B vs União Santarém (E)
0 - 0
G vs União Santarém (D)
1 - 2
G vs União Santarém (D)
0 - 1
União Santarém — Son 5 Maç
G vs Mafra (E)
3 - 1
B vs Mafra (D)
0 - 0
M vs Mafra (E)
1 - 2
M vs Mafra (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
04.03.2026 Liga 3 União Santarém 3 - 1 Mafra
16.01.2026 Liga 3 Mafra 0 - 0 União Santarém
26.10.2025 Liga 3 União Santarém 1 - 2 Mafra
02.10.2022 Taça de Portugal União Santarém 0 - 1 Mafra