Hungary
NB III - Northeast •
17.05.2026 — 12:00
Kisvárda II
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 1.24
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cigand SE
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%75
Kisvárda II - Cigand SE mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kisvárda II %38.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kisvárda II xG
1.60
Dengeli
Cigand SE xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.5
X (Beraberlik)
%30.0
2 (Deplasman)
%31.5
Çifte Şans 1X: %68.5
Çifte Şans X2: %61.5
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3
0.5 Alt: %10.8
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.4
2.5 Üst: %41.2
2.5 Alt: %58.8
3.5 Üst: %20.7
3.5 Alt: %79.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.2
KG Yok
%51.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%11.0
0-0
%10.7
0-1
%9.7
2-1
%8.1
2-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.7
İY X: %46.8
İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.57
+
Dep
4.07
=
Toplam
8.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.6
8.5 Alt: %50.4
9.5 Üst: %36.5
9.5 Alt: %63.5
10.5 Üst: %25.2
10.5 Alt: %74.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %36.6
İY 4.5 Alt: %63.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.8 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %36.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 11.6 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.0
21.5 Alt: %52.0
23.5 Şut Üst: %31.8
23.5 Alt: %68.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.5
7.5 Alt: %52.5
8.5 İsabetli Üst: %33.8
8.5 Alt: %66.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKisvárda II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cigand SE
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kisvárda II (-0.25)
@2.21
%45.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cigand SE (+0.25)
@1.82
%54.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.84 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.25 | @5.22 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -1.00 | @4.60 | %21.7 | %21.3 | @1.28 | %78.3 |
| -0.75 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| -0.50 | @2.60 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -0.25 Ana Hat | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| 0.0 | @1.82 | %54.9 | %30.1 | @2.22 | %45.1 |
| +0.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +0.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +0.75 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +1.00 | @1.19 | %84.3 | %18.7 | @6.37 | %15.7 |
| +1.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.10 | %14.1 |
| +1.50 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.83 | %12.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.00 | @1.77 | %56.6 | %27.5 | @2.30 | %43.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| +2.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.00 | @3.88 | %25.8 | %20.6 | @1.35 | %74.2 |
| +3.25 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +3.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.7% | 9.7% | 5.8% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.1% | 14.2% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.5% | 8.2% | 4.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.1% | 3.4% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Kisvárda II — Son 5 Maç
M
vs Cigand SE (D)
2 - 0
G
vs Cigand SE (E)
2 - 1
B
vs Cigand SE (D)
1 - 1
M
vs Cigand SE (D)
2 - 0
G
vs Cigand SE (E)
3 - 1
Cigand SE — Son 5 Maç
B
vs Füzesabony (D)
0 - 0
M
vs Debrecen II (D)
3 - 2
G
vs Kisvárda II (E)
2 - 0
G
vs Füzesabony (E)
1 - 0
G
vs Debrecen II (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | NB III - Northeast | Cigand SE | 2 - 0 | Kisvárda II |
| 17.11.2024 | NB III - Northeast | Kisvárda II | 2 - 1 | Cigand SE |
| 28.07.2024 | NB III - Northeast | Cigand SE | 1 - 1 | Kisvárda II |
| 21.04.2024 | NB III - Northeast | Cigand SE | 2 - 0 | Kisvárda II |
| 08.10.2023 | NB III - Northeast | Kisvárda II | 3 - 1 | Cigand SE |