Polonya
I Liga •
15.02.2026 — 19:30
Wieczysta Kraków
Elo: 1487λ (Beklenen Gol): 1.98
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Puszcza Niepołomice
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%83
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Wieczysta Kraków - Puszcza Niepołomice mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.98, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wieczysta Kraków %61.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wieczysta Kraków xG
2.31
Dengeli
Puszcza Niepołomice xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.4
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%16.0
Çifte Şans 1X: %84.0
Çifte Şans X2: %38.6
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %79.3
1.5 Alt: %20.7
2.5 Üst: %55.4
2.5 Alt: %44.6
3.5 Üst: %33.0
3.5 Alt: %67.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.6
KG Yok
%47.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.8
1-1
%10.8
1-0
%10.2
2-1
%9.9
3-0
%7.1
3-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.7
İY X: %39.7
İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1
İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.1
İY 1.5 Alt: %61.9
İY 2.5 Üst: %14.2
İY 2.5 Alt: %85.8
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.07
+
Dep
3.7
=
Toplam
9.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.0
8.5 Alt: %36.0
9.5 Üst: %51.2
9.5 Alt: %48.8
10.5 Üst: %38.8
10.5 Alt: %61.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.49 Korner (Ev: 2.79, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %46.6
İY 4.5 Alt: %53.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.6 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %17.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 16.1 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.7
21.5 Alt: %25.3
23.5 Şut Üst: %59.9
23.5 Alt: %40.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.6
7.5 Alt: %35.4
8.5 İsabetli Üst: %51.1
8.5 Alt: %49.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWieczysta Kraków
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Puszcza Niepołomice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wieczysta Kraków (-1.00)
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %24.0
Puszcza Niepołomice (+1.00)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| -1.25 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| -1.00 Ana Hat | @2.06 | %48.4 | %24.0 | @1.94 | %51.6 |
| -0.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| -0.50 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| -0.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| 0.0 | @1.27 | %78.9 | %23.0 | @4.75 | %21.1 |
| +0.25 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.45 | %18.3 |
| +0.50 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.16 | %16.2 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.70 | %11.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.8 | %10.7 | @16.16 | %6.2 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.12 | %5.8 |
| +1.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.09 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
| +2.00 | @1.38 | %72.2 | %24.3 | @3.60 | %27.8 |
| +2.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +2.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +3.00 | @2.42 | %41.4 | %22.7 | @1.71 | %58.7 |
| +3.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.50 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 4.4% | 2.4% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.3% | 10.9% | 4.7% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.0% | 10.1% | 4.6% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.3% | 6.7% | 3.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.6% | 3.3% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Wieczysta Kraków — Son 5 Maç
G
vs Puszcza Niepołomice (D)
0 - 1
G
vs Puszcza Niepołomice (D)
0 - 5
B
vs Puszcza Niepołomice (D)
0 - 0
M
vs Puszcza Niepołomice (D)
3 - 0
Puszcza Niepołomice — Son 5 Maç
B
vs Stal Rzeszów (D)
2 - 2
M
vs Wieczysta Kraków (E)
0 - 1
M
vs Wieczysta Kraków (E)
0 - 5
M
vs Stal Rzeszów (D)
1 - 0
B
vs Wieczysta Kraków (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.08.2025 | I Liga | Puszcza Niepołomice | 0 - 1 | Wieczysta Kraków |
| 05.07.2025 | Friendlies Clubs | Puszcza Niepołomice | 0 - 5 | Wieczysta Kraków |
| 11.07.2023 | Friendlies Clubs | Puszcza Niepołomice | 0 - 0 | Wieczysta Kraków |
| 27.01.2023 | Friendlies Clubs | Puszcza Niepołomice | 3 - 0 | Wieczysta Kraków |