Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 30.04.2026 — 19:30

Tarxien Rainbows

Elo: 1526
λ (Beklenen Gol): 1.33
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Sliema Wanderers

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 1.35
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sliema Wanderers %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tarxien Rainbows xG 1.60
Dengeli
Sliema Wanderers xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.6
X (Beraberlik) %27.8
2 (Deplasman) %36.6

Çifte Şans 1X: %63.4
Çifte Şans X2: %64.4
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.6 1.5 Alt: %24.4
2.5 Üst: %50.0 2.5 Alt: %50.0
3.5 Üst: %28.0 3.5 Alt: %72.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.3
KG Yok %44.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
0-1
%8.4
1-2
%8.3
1-0
%8.2
2-1
%8.2
0-0
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.9 İY X: %43.6 İY 2: %28.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.1 İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.6 İY 1.5 Alt: %65.4
İY 2.5 Üst: %12.1 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.63
+
Dep 4.44
=
Toplam 9.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.4 8.5 Alt: %44.6
9.5 Üst: %42.2 9.5 Alt: %57.8
10.5 Üst: %30.2 10.5 Alt: %69.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2.13, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %40.5 İY 4.5 Alt: %59.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.9 | Eşit: %13.4 | Dep: %40.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 11.8 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.5 21.5 Alt: %41.6
23.5 Şut Üst: %41.8 23.5 Alt: %58.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.6 7.5 Alt: %46.4
8.5 İsabetli Üst: %39.7 8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tarxien Rainbows
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sliema Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tarxien Rainbows (0.0)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %28.0
Sliema Wanderers (+0.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.17 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
-1.25 @5.58 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
-1.00 @4.98 %20.1 %19.3 @1.25 %79.9
-0.75 @3.49 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-0.50 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.25 @2.42 %41.3 %0.0 @1.70 %58.7
0.0 Ana Hat @2.03 %49.3 %28.0 @1.97 %50.7
+0.25 @1.74 %57.5 %0.0 @2.36 %42.5
+0.50 @1.58 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+0.75 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+1.00 @1.27 %79.0 %19.7 @4.76 %21.0
+1.25 @1.23 %81.3 %0.0 @5.35 %18.7
+1.50 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
+2.00 @1.49 %67.0 %25.7 @3.03 %33.0
+2.25 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
+2.50 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+2.75 @2.30 %43.5 %0.0 @1.77 %56.5
+3.00 @2.82 %35.5 %22.1 @1.55 %64.5
+3.25 @3.22 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
+3.50 @3.62 %27.7 %0.0 @1.38 %72.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 8.4% 6.3% 2.8% 1.0% 0.3%
1 Gol 8.3% 13.3% 8.4% 3.8% 1.3% 0.3%
2 Gol 6.1% 8.2% 5.5% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 2.7% 3.6% 2.4% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.2% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Tarxien Rainbows — Son 5 Maç
B vs Birkirkara (E)
0 - 0
B vs Zabbar St. Patrick (E)
3 - 3
B vs Zabbar St. Patrick (E)
1 - 1
B vs Zabbar St. Patrick (D)
2 - 2
B vs Zabbar St. Patrick (E)
1 - 1
Sliema Wanderers — Son 5 Maç
G vs Gzira United (E)
2 - 1
G vs Gzira United (E)
2 - 0
M vs Gzira United (E)
0 - 1
B vs Gzira United (D)
2 - 2
G vs Gzira United (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.