İngiltere
Premier League •
10.05.2026 — 12:00
Zabbar St. Patrick
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 1.85
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tarxien Rainbows
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 2.55
Model Güven Derecesi:
%77
Zabbar St. Patrick - Tarxien Rainbows mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.85, Dep: 2.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tarxien Rainbows %52.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zabbar St. Patrick xG
2.00
Dengeli
Tarxien Rainbows xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.6
X (Beraberlik)
%19.6
2 (Deplasman)
%52.8
Çifte Şans 1X: %47.2
Çifte Şans X2: %72.4
Çifte Şans 12: %80.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.8
1.5 Alt: %6.2
2.5 Üst: %81.5
2.5 Alt: %18.5
3.5 Üst: %64.1
3.5 Alt: %35.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%78.2
KG Yok
%21.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.4
2-2
%6.8
1-3
%6.3
1-1
%6.2
2-3
%5.8
2-1
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6
İY X: %32.7
İY 2: %41.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.1
İY 0.5 Alt: %14.9
İY 1.5 Üst: %59.6
İY 1.5 Alt: %40.4
İY 2.5 Üst: %31.3
İY 2.5 Alt: %68.7
İY 3.5 Üst: %13.3
İY 3.5 Alt: %86.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.65
+
Dep
6.86
=
Toplam
12.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.6
8.5 Alt: %12.4
9.5 Üst: %79.9
9.5 Alt: %20.1
10.5 Üst: %70.4
10.5 Alt: %29.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.75 Korner (Ev: 2.6, Dep: 3.16)
İY 4.5 Üst: %68.1
İY 4.5 Alt: %31.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.3 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %57.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.7
Ev: 14.9 • Dep: 17.8
İsabetli Şut
11.4
Ev: 5.3 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.0
21.5 Alt: %2.0
23.5 Şut Üst: %95.1
23.5 Alt: %4.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.0
7.5 Alt: %12.0
8.5 İsabetli Üst: %80.1
8.5 Alt: %20.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZabbar St. Patrick
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tarxien Rainbows
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zabbar St. Patrick (+0.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tarxien Rainbows (-0.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@2.09
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.30 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.25 | @6.78 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -1.00 | @6.26 | %16.0 | %14.3 | @1.19 | %84.0 |
| -0.75 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -0.50 | @3.57 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -0.25 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| 0.0 | @2.83 | %35.3 | %20.7 | @1.55 | %64.7 |
| +0.25 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +0.75 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +1.00 | @1.65 | %60.7 | %19.8 | @2.55 | %39.3 |
| +1.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +1.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.28 | %7.0 |
| +2.00 | @1.08 | %92.5 | %13.0 | @13.28 | %7.5 |
| +2.25 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.16 | %14.0 |
| +2.50 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
| +2.75 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.64 | %21.6 |
| +3.00 | @1.32 | %76.0 | %18.5 | @4.16 | %24.0 |
| +3.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.15 | %31.7 |
| +3.50 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 2.8% | 4.2% | 3.6% | 2.3% | 1.2% |
| 1 Gol | 1.9% | 6.6% | 7.8% | 6.6% | 4.2% | 2.2% |
| 2 Gol | 2.2% | 5.7% | 7.2% | 6.2% | 3.9% | 2.0% |
| 3 Gol | 1.4% | 3.5% | 4.5% | 3.8% | 2.4% | 1.2% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.6% | 2.1% | 1.8% | 1.1% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.6% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% |
Zabbar St. Patrick — Son 5 Maç
M
vs Tarxien Rainbows (E)
2 - 3
B
vs Tarxien Rainbows (D)
3 - 3
B
vs Tarxien Rainbows (D)
1 - 1
B
vs Tarxien Rainbows (E)
2 - 2
B
vs Tarxien Rainbows (D)
1 - 1
Tarxien Rainbows — Son 5 Maç
G
vs Zabbar St. Patrick (D)
2 - 3
G
vs Sliema Wanderers (E)
2 - 1
B
vs Birkirkara (E)
0 - 0
B
vs Zabbar St. Patrick (E)
3 - 3
B
vs Zabbar St. Patrick (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | Premier League | Zabbar St. Patrick | 2 - 3 | Tarxien Rainbows |
| 19.04.2026 | Premier League | Tarxien Rainbows | 3 - 3 | Zabbar St. Patrick |
| 15.03.2026 | Premier League | Tarxien Rainbows | 1 - 1 | Zabbar St. Patrick |
| 24.11.2025 | Premier League | Zabbar St. Patrick | 2 - 2 | Tarxien Rainbows |
| 20.09.2025 | Premier League | Tarxien Rainbows | 1 - 1 | Zabbar St. Patrick |
| 03.02.2024 | Challenge League | Zabbar St. Patrick | 1 - 1 | Tarxien Rainbows |