İngiltere
Premier League •
14.03.2026 — 16:00
Sliema Wanderers
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 1.48
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Gzira United
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%80
Sliema Wanderers - Gzira United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sliema Wanderers %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sliema Wanderers xG
1.64
Dengeli
Gzira United xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.5
X (Beraberlik)
%28.3
2 (Deplasman)
%21.2
Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %49.5
Çifte Şans 12: %71.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.4
0.5 Alt: %10.6
1.5 Üst: %68.8
1.5 Alt: %31.2
2.5 Üst: %41.5
2.5 Alt: %58.5
3.5 Üst: %21.0
3.5 Alt: %79.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.7
KG Yok
%54.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%13.2
1-1
%13.2
0-0
%10.5
2-0
%10.5
2-1
%9.1
0-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.1
İY X: %45.9
İY 2: %18.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.5
İY 0.5 Alt: %35.5
İY 1.5 Üst: %29.1
İY 1.5 Alt: %71.0
İY 2.5 Üst: %9.0
İY 2.5 Alt: %91.0
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.92
+
Dep
3.47
=
Toplam
8.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.2
8.5 Alt: %53.8
9.5 Üst: %33.3
9.5 Alt: %66.7
10.5 Üst: %22.5
10.5 Alt: %77.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 2.26, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %34.4
İY 4.5 Alt: %65.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.8 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %24.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 12.7 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.5 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.4
21.5 Alt: %57.6
23.5 Şut Üst: %26.8
23.5 Alt: %73.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.4
7.5 Alt: %55.6
8.5 İsabetli Üst: %30.9
8.5 Alt: %69.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSliema Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gzira United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sliema Wanderers (-0.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gzira United (+0.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.25 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| -1.00 | @2.93 | %34.1 | %24.6 | @1.52 | %65.9 |
| -0.75 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| -0.25 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| 0.0 | @1.42 | %70.3 | %28.4 | @3.36 | %29.7 |
| +0.25 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +0.50 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +0.75 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.52 | %15.3 |
| +1.00 | @1.09 | %91.6 | %14.1 | @11.91 | %8.4 |
| +1.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.89 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.87 | %7.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +2.00 | @1.76 | %56.9 | %27.4 | @2.32 | %43.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| +2.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +2.75 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +3.00 | @3.85 | %26.0 | %20.7 | @1.35 | %74.0 |
| +3.25 | @4.35 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| +3.50 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.6% | 7.4% | 3.6% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.3% | 13.3% | 5.4% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.5% | 9.1% | 4.0% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.2% | 4.5% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.9% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Sliema Wanderers — Son 5 Maç
G
vs Gzira United (E)
2 - 0
M
vs Gzira United (E)
0 - 1
B
vs Gzira United (D)
2 - 2
G
vs Gzira United (D)
0 - 2
G
vs Gzira United (E)
1 - 0
Gzira United — Son 5 Maç
G
vs Marsaxlokk (E)
3 - 0
M
vs Sliema Wanderers (D)
2 - 0
M
vs Marsaxlokk (D)
2 - 0
M
vs Marsaxlokk (E)
0 - 1
G
vs Sliema Wanderers (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.09.2025 | Premier League | Sliema Wanderers | 2 - 0 | Gzira United |
| 15.02.2025 | Premier League | Sliema Wanderers | 0 - 1 | Gzira United |
| 21.09.2024 | Premier League | Gzira United | 2 - 2 | Sliema Wanderers |
| 03.03.2024 | Premier League | Gzira United | 0 - 2 | Sliema Wanderers |
| 29.10.2023 | Premier League | Sliema Wanderers | 1 - 0 | Gzira United |
| 15.01.2023 | FA Trophy | Gzira United | 2 - 0 | Sliema Wanderers |
| 18.01.2022 | Premier League | Sliema Wanderers | 1 - 3 | Gzira United |
| 11.09.2021 | Premier League | Gzira United | 1 - 1 | Sliema Wanderers |