Ecuador
Liga Pro •
10.03.2026 — 03:30
Orense SC
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 1.35
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Manta FC
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%79
Orense SC - Manta FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.35, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Orense SC %44.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Orense SC xG
1.60
Dengeli
Manta FC xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.3
X (Beraberlik)
%29.5
2 (Deplasman)
%26.3
Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %55.7
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3
0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.4
2.5 Üst: %41.2
2.5 Alt: %58.8
3.5 Üst: %20.7
3.5 Alt: %79.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.3
KG Yok
%52.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
1-0
%12.2
0-0
%10.7
2-0
%8.9
2-1
%8.7
0-1
%8.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.3
İY X: %46.5
İY 2: %21.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.3
İY 0.5 Alt: %35.7
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.8
+
Dep
3.83
=
Toplam
8.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.5
8.5 Alt: %50.6
9.5 Üst: %36.4
9.5 Alt: %63.6
10.5 Üst: %25.1
10.5 Alt: %74.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.97 Korner (Ev: 2.21, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %36.5
İY 4.5 Alt: %63.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.2 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %30.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 12.3 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.1
21.5 Alt: %51.9
23.5 Şut Üst: %31.8
23.5 Alt: %68.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.7
7.5 Alt: %52.3
8.5 İsabetli Üst: %33.9
8.5 Alt: %66.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOrense SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Manta FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Orense SC (-0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Manta FC (+0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -1.25 | @4.19 | %23.9 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -1.00 | @3.64 | %27.4 | %23.1 | @1.38 | %72.6 |
| -0.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -0.50 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| -0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| 0.0 | @1.59 | %62.7 | %29.6 | @2.68 | %37.3 |
| +0.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.24 | %30.8 |
| +0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +0.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.09 | %19.7 |
| +1.00 | @1.13 | %88.3 | %16.5 | @8.53 | %11.7 |
| +1.25 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.37 | %10.7 |
| +1.50 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.22 | %9.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.00 | @1.77 | %56.6 | %27.5 | @2.30 | %43.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| +2.50 | @2.44 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.00 | @3.88 | %25.8 | %20.6 | @1.35 | %74.2 |
| +3.25 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +3.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.7% | 8.6% | 4.7% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.2% | 13.9% | 6.3% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 8.7% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.0% | 3.9% | 1.9% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Orense SC — Son 5 Maç
B
vs Tecnico Universitario (D)
1 - 1
G
vs Tecnico Universitario (D)
1 - 2
B
vs Manta FC (D)
0 - 0
G
vs Tecnico Universitario (E)
2 - 1
G
vs Manta FC (E)
2 - 1
Manta FC — Son 5 Maç
B
vs Orense SC (E)
0 - 0
M
vs Orense SC (D)
2 - 1
B
vs Orense SC (E)
0 - 0
G
vs Orense SC (D)
0 - 1
M
vs Orense SC (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 24.06.2025 | Liga Pro | Manta FC | 0 - 0 | Orense SC |
| 23.02.2025 | Liga Pro | Orense SC | 2 - 1 | Manta FC |
| 29.08.2021 | Liga Pro | Manta FC | 0 - 0 | Orense SC |
| 04.04.2021 | Liga Pro | Orense SC | 0 - 1 | Manta FC |
| 08.12.2019 | Liga Pro Serie B | Orense SC | 2 - 1 | Manta FC |
| 03.12.2019 | Liga Pro Serie B | Manta FC | 2 - 2 | Orense SC |
| 30.10.2019 | Liga Pro Serie B | Manta FC | 0 - 0 | Orense SC |