Maç Listesine Dön
China Segunda División • 26.03.2026 — 02:30

Deportivo Lara

Elo: 1608
λ (Beklenen Gol): 1.43
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Puerto Cabello II

Elo: 1433
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%55
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Deportivo Lara - Puerto Cabello II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 0.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo Lara %46.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Deportivo Lara xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Puerto Cabello II xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.6
X (Beraberlik) %28.6
2 (Deplasman) %24.8

Çifte Şans 1X: %75.2
Çifte Şans X2: %53.4
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0 0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.2 1.5 Alt: %29.8
2.5 Üst: %43.2 2.5 Alt: %56.8
3.5 Üst: %22.3 3.5 Alt: %77.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.4
KG Yok %51.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.5
1-0
%12.0
0-0
%10.0
2-0
%9.2
2-1
%9.0
0-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.9 İY X: %45.6 İY 2: %20.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.4 İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %30.2 İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.6 İY 2.5 Alt: %90.4
İY 3.5 Üst: %2.4 İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.96
+
Dep 3.82
=
Toplam 8.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.5 8.5 Alt: %48.5
9.5 Üst: %38.4 9.5 Alt: %61.7
10.5 Üst: %26.8 10.5 Alt: %73.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.04 Korner (Ev: 2.28, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %37.9 İY 4.5 Alt: %62.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.5 | Eşit: %12.7 | Dep: %28.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.9
Ev: 12.8 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 7.7
Ev: 4.5 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.0 21.5 Alt: %48.0
23.5 Şut Üst: %35.5 23.5 Alt: %64.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.0 7.5 Alt: %50.0
8.5 İsabetli Üst: %36.2 8.5 Alt: %63.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Deportivo Lara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Puerto Cabello II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Deportivo Lara (-0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Puerto Cabello II (+0.50)
@1.87
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.34 %23.1 %0.0 @1.30 %77.0
-1.25 @3.83 %26.1 %0.0 @1.35 %73.9
-1.00 @3.32 %30.1 %23.4 @1.43 %69.9
-0.75 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.7
-0.50 Ana Hat @2.15 %46.5 %0.0 @1.87 %53.6
-0.25 @1.84 %54.2 %0.0 @2.19 %45.8
0.0 @1.53 %65.2 %28.7 @2.87 %34.8
+0.25 @1.41 %71.0 %0.0 @3.45 %29.0
+0.50 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+0.75 @1.23 %81.6 %0.0 @5.42 %18.4
+1.00 @1.12 %89.1 %15.7 @9.21 %10.9
+1.25 @1.11 %90.1 %0.0 @10.06 %9.9
+1.50 @1.10 %90.8 %0.0 @10.92 %9.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
+2.00 @1.69 %59.0 %27.2 @2.44 %41.0
+2.25 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+2.50 @2.33 %43.0 %0.0 @1.75 %57.0
+2.75 @2.76 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
+3.00 @3.60 %27.8 %21.0 @1.39 %72.2
+3.25 @4.08 %24.5 %0.0 @1.33 %75.5
+3.50 @4.55 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.0% 7.9% 4.3% 1.4% 0.3% 0.1%
1 Gol 12.0% 13.6% 6.2% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.3% 9.0% 4.4% 1.4% 0.4% 0.1%
3 Gol 4.4% 4.3% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.6% 1.5% 0.8% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Deportivo Lara — Son 5 Maç
G vs Real Frontera (D)
0 - 1
B vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 1
G vs Yaracuyanos FC (D)
1 - 3
B vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 1
M vs Yaracuyanos FC (D)
1 - 0
Puerto Cabello II — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.