Maç Listesine Dön
China Segunda División • 20.05.2026 — 22:30

Puerto Cabello II

Elo: 1433
λ (Beklenen Gol): 0.90
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Deportivo Lara

Elo: 1608
λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Puerto Cabello II - Deportivo Lara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo Lara %43.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Puerto Cabello II xG 1.24
Dengeli
Deportivo Lara xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.5
X (Beraberlik) %30.7
2 (Deplasman) %43.9

Çifte Şans 1X: %56.1
Çifte Şans X2: %74.6
Çifte Şans 12: %69.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.6 0.5 Alt: %12.4
1.5 Üst: %64.8 1.5 Alt: %35.2
2.5 Üst: %37.0 2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.5 3.5 Alt: %82.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.7
KG Yok %56.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
0-1
%13.5
0-0
%12.4
1-0
%9.3
0-2
%9.2
1-2
%8.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.3 İY X: %48.2 İY 2: %31.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.7 İY 0.5 Alt: %38.3
İY 1.5 Üst: %26.2 İY 1.5 Alt: %73.8
İY 2.5 Üst: %7.6 İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.9
+
Dep 4.45
=
Toplam 8.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.6 8.5 Alt: %54.4
9.5 Üst: %32.7 9.5 Alt: %67.3
10.5 Üst: %22.0 10.5 Alt: %78.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.84 Korner (Ev: 1.79, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %34.0 İY 4.5 Alt: %66.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %35.7 | Eşit: %13.8 | Dep: %50.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.5
Ev: 9.6 • Dep: 10.9
İsabetli Şut 7.1
Ev: 3.4 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.7 21.5 Alt: %60.3
23.5 Şut Üst: %24.6 23.5 Alt: %75.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.3 7.5 Alt: %57.8
8.5 İsabetli Üst: %29.0 8.5 Alt: %71.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Puerto Cabello II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Deportivo Lara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Puerto Cabello II (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Deportivo Lara (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.11 %9.0 %0.0 @1.10 %91.0
-1.25 @10.19 %9.8 %0.0 @1.11 %90.2
-1.00 @9.27 %10.8 %16.5 @1.12 %89.2
-0.75 @5.32 %18.8 %0.0 @1.23 %81.2
-0.50 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
-0.25 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
0.0 @2.72 %36.8 %30.7 @1.58 %63.2
+0.25 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.7
+0.50 @1.78 %56.2 %0.0 @2.28 %43.8
+0.75 @1.57 %63.7 %0.0 @2.76 %36.3
+1.00 @1.36 %73.6 %23.6 @3.78 %26.4
+1.25 @1.30 %77.1 %0.0 @4.36 %22.9
+1.50 @1.25 %79.8 %0.0 @4.95 %20.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.69 %59.0 %0.0 @2.44 %41.0
+2.00 Ana Hat @1.96 %51.1 %27.9 @2.04 %48.9
+2.25 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+2.50 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
+2.75 @3.33 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
+3.00 @4.65 %21.5 %19.5 @1.27 %78.5
+3.25 @5.21 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
+3.50 @5.77 %17.3 %0.0 @1.21 %82.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.4% 13.5% 9.2% 3.9% 1.2% 0.3%
1 Gol 9.3% 14.1% 8.3% 3.5% 1.1% 0.3%
2 Gol 4.7% 5.9% 3.7% 1.6% 0.5% 0.1%
3 Gol 1.4% 1.8% 1.1% 0.5% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Puerto Cabello II — Son 5 Maç
M vs Deportivo Lara (D)
1 - 0
Deportivo Lara — Son 5 Maç
G vs Real Frontera (E)
2 - 0
G vs Yaracuyanos FC (D)
1 - 2
M vs Zamora FC B (D)
3 - 1
G vs Puerto Cabello II (E)
1 - 0
G vs Real Frontera (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
26.03.2026 Segunda División Deportivo Lara 1 - 0 Puerto Cabello II