Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
30.05.2026 — 21:30
Atlético Monzón
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 1.02
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Cuarte
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%79
Atlético Monzón - Cuarte mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cuarte %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético Monzón xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cuarte xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.6
X (Beraberlik)
%31.1
2 (Deplasman)
%38.4
Çifte Şans 1X: %61.7
Çifte Şans X2: %69.4
Çifte Şans 12: %68.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.9
0.5 Alt: %12.2
1.5 Üst: %65.4
1.5 Alt: %34.6
2.5 Üst: %37.6
2.5 Alt: %62.4
3.5 Üst: %18.0
3.5 Alt: %82.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.2
KG Yok
%54.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.1
0-1
%12.1
1-0
%10.4
1-2
%7.8
0-2
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.6
İY X: %48.2
İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.1
İY 0.5 Alt: %37.9
İY 1.5 Üst: %26.6
İY 1.5 Alt: %73.4
İY 2.5 Üst: %7.8
İY 2.5 Alt: %92.2
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
4.25
=
Toplam
8.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.1
8.5 Alt: %54.0
9.5 Üst: %33.2
9.5 Alt: %66.8
10.5 Üst: %22.4
10.5 Alt: %77.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %34.3
İY 4.5 Alt: %65.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.5 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %44.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.6
Ev: 10.3 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.0
21.5 Alt: %59.1
23.5 Şut Üst: %25.6
23.5 Alt: %74.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.1
7.5 Alt: %56.9
8.5 İsabetli Üst: %29.7
8.5 Alt: %70.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtlético Monzón
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cuarte
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atlético Monzón (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cuarte (-0.25)
@2.21
%45.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.42 | %11.9 | %0.0 | @1.13 | %88.1 |
| -1.25 | @7.63 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.00 | @6.84 | %14.6 | %18.7 | @1.17 | %85.4 |
| -0.75 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -0.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| -0.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| 0.0 | @2.25 | %44.4 | %31.1 | @1.80 | %55.6 |
| +0.25 Ana Hat | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.4 |
| +0.50 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +0.75 | @1.44 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +1.00 | @1.27 | %78.8 | %21.7 | @4.72 | %21.2 |
| +1.25 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
| +1.50 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.02 | %16.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +2.00 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %27.9 | @2.08 | %48.0 |
| +2.25 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.50 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| +2.75 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| +3.00 | @4.51 | %22.2 | %19.7 | @1.29 | %77.8 |
| +3.25 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.2 |
| +3.50 | @5.61 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.2% | 12.1% | 7.7% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.4% | 14.4% | 7.9% | 3.1% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.8% | 6.8% | 4.0% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.0% | 2.3% | 1.4% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Atlético Monzón — Son 5 Maç
B
vs Cuarte (E)
1 - 1
M
vs Cuarte (D)
2 - 0
G
vs Cuarte (D)
2 - 3
G
vs Cuarte (E)
1 - 0
M
vs Cuarte (D)
3 - 2
Cuarte — Son 5 Maç
G
vs Caspe (E)
2 - 1
B
vs Atlético Monzón (D)
1 - 1
G
vs Atlético Monzón (E)
2 - 0
M
vs Atlético Monzón (E)
2 - 3
M
vs Atlético Monzón (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Atlético Monzón | 1 - 1 | Cuarte |
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 2 - 0 | Atlético Monzón |
| 25.05.2025 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Cuarte | 2 - 3 | Atlético Monzón |
| 18.05.2025 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Atlético Monzón | 1 - 0 | Cuarte |
| 04.05.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 3 - 2 | Atlético Monzón |
| 05.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Atlético Monzón | 0 - 1 | Cuarte |
| 28.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 2 - 0 | Atlético Monzón |