Spain
Tercera División RFEF - Group 17 •
07.06.2026 — 21:00
Cuarte
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 1.97
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Atlético Monzón
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%90
Cuarte - Atlético Monzón mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.97, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cuarte %62.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cuarte xG
2.31
Dengeli
Atlético Monzón xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.8
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%14.8
Çifte Şans 1X: %85.3
Çifte Şans X2: %37.2
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.1
1.5 Alt: %21.9
2.5 Üst: %53.7
2.5 Alt: %46.3
3.5 Üst: %31.4
3.5 Alt: %68.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.2
KG Yok
%49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.5
1-0
%10.9
1-1
%10.7
2-1
%9.8
3-0
%7.6
0-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.4
İY X: %40.0
İY 2: %14.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2
İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %36.9
İY 1.5 Alt: %63.1
İY 2.5 Üst: %13.5
İY 2.5 Alt: %86.5
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.05
+
Dep
3.56
=
Toplam
9.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.2
8.5 Alt: %37.8
9.5 Üst: %49.2
9.5 Alt: %50.8
10.5 Üst: %36.8
10.5 Alt: %63.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.42 Korner (Ev: 2.78, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %45.3
İY 4.5 Alt: %54.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.1 |
Eşit: %9.6 |
Dep: %16.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.5
Ev: 16.1 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
8.6
Ev: 5.7 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.8
21.5 Alt: %28.2
23.5 Şut Üst: %56.5
23.5 Alt: %43.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.6
7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %49.0
8.5 Alt: %51.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCuarte
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Monzón
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cuarte (-1.00)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %24.3
Atlético Monzón (+1.00)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| -1.25 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| -1.00 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %24.3 | @2.00 | %49.9 |
| -0.75 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| -0.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| -0.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| 0.0 | @1.24 | %80.6 | %22.8 | @5.17 | %19.4 |
| +0.25 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.93 | %16.9 |
| +0.50 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.69 | %14.9 |
| +0.75 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.60 | %10.4 |
| +1.00 | @1.06 | %94.6 | %10.1 | @18.56 | %5.4 |
| +1.25 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.61 | %5.1 |
| +1.50 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.65 | %4.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +2.00 | @1.42 | %70.4 | %24.8 | @3.38 | %29.6 |
| +2.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +2.50 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +2.75 | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| +3.00 | @2.55 | %39.2 | %22.7 | @1.64 | %60.8 |
| +3.25 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.50 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.44 | %69.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 4.4% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.1% | 10.9% | 4.3% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.7% | 10.0% | 4.3% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.7% | 6.6% | 2.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.8% | 3.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.5% | 1.3% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Cuarte — Son 5 Maç
G
vs Atlético Monzón (D)
0 - 2
G
vs Caspe (E)
2 - 1
B
vs Atlético Monzón (D)
1 - 1
G
vs Atlético Monzón (E)
2 - 0
M
vs Atlético Monzón (E)
2 - 3
Atlético Monzón — Son 5 Maç
M
vs Cuarte (E)
0 - 2
B
vs Cuarte (E)
1 - 1
M
vs Cuarte (D)
2 - 0
G
vs Cuarte (D)
2 - 3
G
vs Cuarte (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Atlético Monzón | 0 - 2 | Cuarte |
| 10.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Atlético Monzón | 1 - 1 | Cuarte |
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 2 - 0 | Atlético Monzón |
| 25.05.2025 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Cuarte | 2 - 3 | Atlético Monzón |
| 18.05.2025 | Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | Atlético Monzón | 1 - 0 | Cuarte |
| 04.05.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 3 - 2 | Atlético Monzón |
| 05.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 17 | Atlético Monzón | 0 - 1 | Cuarte |
| 28.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 17 | Cuarte | 2 - 0 | Atlético Monzón |