Maç Listesine Dön
Canada Canadian Premier League • 12.04.2026 — 23:00

Cavalry FC

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.24
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Atlético Ottawa

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.83
Model Güven Derecesi:
%77
Cavalry FC - Atlético Ottawa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético Ottawa %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cavalry FC xG 1.60
Dengeli
Atlético Ottawa xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.0
X (Beraberlik) %24.5
2 (Deplasman) %50.6

Çifte Şans 1X: %49.5
Çifte Şans X2: %75.0
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5 0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %81.8 1.5 Alt: %18.2
2.5 Üst: %59.1 2.5 Alt: %40.9
3.5 Üst: %36.7 3.5 Alt: %63.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.3
KG Yok %39.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.3
1-2
%9.7
0-2
%7.8
0-1
%7.8
2-1
%6.5
2-2
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0 İY X: %39.9 İY 2: %38.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.9 İY 0.5 Alt: %26.1
İY 1.5 Üst: %40.9 İY 1.5 Alt: %59.2
İY 2.5 Üst: %16.0 İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %5.0 İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.57
+
Dep 5.65
=
Toplam 10.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.1 8.5 Alt: %30.9
9.5 Üst: %56.9 9.5 Alt: %43.1
10.5 Üst: %44.5 10.5 Alt: %55.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.7 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.6)
İY 4.5 Üst: %50.6 İY 4.5 Alt: %49.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.8 | Eşit: %12.0 | Dep: %57.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.9
Ev: 11.6 • Dep: 14.4
İsabetli Şut 9
Ev: 4.1 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.6 21.5 Alt: %19.4
23.5 Şut Üst: %67.5 23.5 Alt: %32.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.1 7.5 Alt: %31.9
8.5 İsabetli Üst: %55.0 8.5 Alt: %45.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cavalry FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atlético Ottawa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cavalry FC (+0.50)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Atlético Ottawa (-0.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.53 %10.5 %0.0 @1.12 %89.5
-1.25 @8.83 %11.3 %0.0 @1.13 %88.7
-1.00 @8.14 %12.3 %14.6 @1.14 %87.7
-0.75 @5.20 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
-0.50 @3.98 %25.1 %0.0 @1.34 %74.9
-0.25 @3.49 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
0.0 @2.99 %33.4 %24.8 @1.50 %66.6
+0.25 @2.33 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+0.50 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
+0.75 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
+1.00 @1.56 %64.1 %22.1 @2.78 %35.9
+1.25 @1.46 %68.5 %0.0 @3.18 %31.5
+1.50 @1.39 %72.0 %0.0 @3.57 %28.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.2 %0.0 @4.81 %20.8
+2.00 @1.31 %76.1 %23.0 @4.18 %23.9
+2.25 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+2.50 @1.71 %58.6 %0.0 @2.41 %41.4
+2.75 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+3.00 @2.15 %46.4 %22.7 @1.87 %53.6
+3.25 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+3.50 @2.79 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.5% 7.8% 7.9% 4.8% 2.2% 0.8%
1 Gol 5.0% 11.5% 9.8% 6.0% 2.7% 1.0%
2 Gol 3.6% 6.6% 6.0% 3.7% 1.7% 0.6%
3 Gol 1.5% 2.7% 2.5% 1.5% 0.7% 0.3%
4 Gol 0.5% 0.8% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Cavalry FC — Son 5 Maç
M vs Atlético Ottawa (D)
2 - 1
G vs Forge (D)
0 - 1
B vs Forge (E)
1 - 1
M vs Atlético Ottawa (D)
3 - 0
G vs Forge (E)
4 - 1
Atlético Ottawa — Son 5 Maç
G vs Cavalry FC (E)
2 - 1
G vs Cavalry FC (E)
3 - 0
B vs Cavalry FC (E)
2 - 2
G vs Cavalry FC (D)
0 - 2
G vs Cavalry FC (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
10.11.2025 Canadian Premier League Atlético Ottawa 2 - 1 Cavalry FC
27.09.2025 Canadian Premier League Atlético Ottawa 3 - 0 Cavalry FC
24.08.2025 Canadian Premier League Atlético Ottawa 2 - 2 Cavalry FC
29.06.2025 Canadian Premier League Cavalry FC 0 - 2 Atlético Ottawa
27.04.2025 Canadian Premier League Cavalry FC 1 - 3 Atlético Ottawa
16.09.2024 Canadian Premier League Cavalry FC 2 - 2 Atlético Ottawa