İngiltere
Premier League •
02.05.2026 — 17:00
Marsaxlokk
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.69
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Naxxar Lions
Elo: 1421λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Marsaxlokk - Naxxar Lions mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marsaxlokk %54.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marsaxlokk xG
1.95
Dengeli
Naxxar Lions xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.5
X (Beraberlik)
%25.8
2 (Deplasman)
%19.7
Çifte Şans 1X: %80.3
Çifte Şans X2: %45.5
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8
0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.5
1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.6
2.5 Alt: %51.4
3.5 Üst: %26.8
3.5 Alt: %73.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.1
KG Yok
%49.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.3
1-0
%11.5
2-0
%10.4
2-1
%9.7
0-0
%8.2
0-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.4
İY X: %42.9
İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4
İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.6
İY 1.5 Alt: %66.4
İY 2.5 Üst: %11.5
İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.34
+
Dep
3.59
=
Toplam
8.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.5
8.5 Alt: %46.6
9.5 Üst: %40.3
9.5 Alt: %59.7
10.5 Üst: %28.5
10.5 Alt: %71.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.45, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %39.2
İY 4.5 Alt: %60.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.1 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %22.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 13.9 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
7.9
Ev: 4.9 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.1
21.5 Alt: %43.9
23.5 Şut Üst: %39.4
23.5 Alt: %60.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.6
7.5 Alt: %47.4
8.5 İsabetli Üst: %38.7
8.5 Alt: %61.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMarsaxlokk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Naxxar Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Marsaxlokk (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Naxxar Lions (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| -1.25 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| -1.00 | @2.53 | %39.5 | %24.2 | @1.65 | %60.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| -0.50 | @1.85 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| -0.25 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| 0.0 | @1.37 | %73.2 | %26.0 | @3.73 | %26.8 |
| +0.25 | @1.29 | %77.2 | %0.0 | @4.39 | %22.8 |
| +0.50 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.05 | %19.8 |
| +0.75 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.00 | %14.3 |
| +1.00 | @1.09 | %92.1 | %12.9 | @12.57 | %8.0 |
| +1.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.51 | %7.4 |
| +1.50 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.44 | %6.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +2.00 | @1.53 | %65.2 | %26.1 | @2.87 | %34.8 |
| +2.25 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +2.50 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| +2.75 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| +3.00 | @2.98 | %33.6 | %22.0 | @1.51 | %66.4 |
| +3.25 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +3.50 | @3.82 | %26.2 | %0.0 | @1.35 | %73.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.2% | 6.0% | 3.2% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.6% | 12.4% | 5.3% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.5% | 9.7% | 4.5% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.9% | 5.5% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.5% | 2.3% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Marsaxlokk — Son 5 Maç
G
vs Gzira United (E)
2 - 1
M
vs Gzira United (D)
3 - 0
G
vs Gzira United (E)
2 - 0
G
vs Gzira United (D)
0 - 1
B
vs Gzira United (D)
0 - 0
Naxxar Lions — Son 5 Maç
B
vs Gzira United (D)
0 - 0
M
vs Hamrun Spartans (D)
3 - 0
M
vs Hamrun Spartans (D)
4 - 0
G
vs Mosta (E)
5 - 0
G
vs Mosta (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.