İngiltere
Premier League •
10.05.2026 — 12:00
Naxxar Lions
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 3.21
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Mosta
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 0.96
Model Güven Derecesi:
%90
Naxxar Lions - Mosta mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.21, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Naxxar Lions %80.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%64.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Naxxar Lions xG
3.15
Dengeli
Mosta xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%80.4
X (Beraberlik)
%12.3
2 (Deplasman)
%7.3
Çifte Şans 1X: %92.7
Çifte Şans X2: %19.6
Çifte Şans 12: %87.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.3
1.5 Alt: %7.7
2.5 Üst: %78.5
2.5 Alt: %21.6
3.5 Üst: %59.7
3.5 Alt: %40.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.5
KG Yok
%40.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%8.6
3-1
%8.2
2-0
%8.0
2-1
%7.7
4-0
%6.9
4-1
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %61.3
İY X: %28.3
İY 2: %10.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.7
İY 0.5 Alt: %16.3
İY 1.5 Üst: %55.9
İY 1.5 Alt: %44.1
İY 2.5 Üst: %27.8
İY 2.5 Alt: %72.2
İY 3.5 Üst: %10.7
İY 3.5 Alt: %89.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.27
+
Dep
3.65
=
Toplam
11.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.9
8.5 Alt: %16.1
9.5 Üst: %75.0
9.5 Alt: %25.0
10.5 Üst: %64.4
10.5 Alt: %35.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.48 Korner (Ev: 3.8, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %64.0
İY 4.5 Alt: %36.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %88.7 |
Eşit: %4.8 |
Dep: %6.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.4
Ev: 22.8 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
11.1
Ev: 8.1 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.8
21.5 Alt: %3.2
23.5 Şut Üst: %92.7
23.5 Alt: %7.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.1
7.5 Alt: %13.9
8.5 İsabetli Üst: %77.4
8.5 Alt: %22.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNaxxar Lions
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mosta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Naxxar Lions (-2.00)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %22.3
Mosta (+2.00)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| -1.25 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| -1.00 | @1.37 | %73.0 | %19.4 | @3.71 | %27.0 |
| -0.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| -0.50 | @1.28 | %78.3 | %0.0 | @4.60 | %21.8 |
| -0.25 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.24 | %16.0 |
| 0.0 | @1.10 | %90.6 | %13.7 | @10.66 | %9.4 |
| +0.25 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.51 | %8.7 |
| +0.50 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.35 | %8.1 |
| +0.75 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.18 | %5.5 |
| +1.00 | @1.03 | %97.3 | %5.5 | @36.36 | %2.8 |
| +1.25 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.41 | %2.7 |
| +1.50 | @1.03 | %97.4 | %0.0 | @38.47 | %2.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.78 | %9.3 |
| +2.00 | @1.11 | %89.9 | %15.5 | @9.88 | %10.1 |
| +2.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.67 | %17.7 |
| +2.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
| +2.75 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +3.00 | @1.44 | %69.6 | %20.9 | @3.29 | %30.4 |
| +3.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +3.50 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.2% | 5.7% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.9% | 8.6% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 9.6% | 9.2% | 4.4% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 7.7% | 7.4% | 3.5% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.9% | 4.7% | 2.3% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
Naxxar Lions — Son 5 Maç
M
vs Marsaxlokk (D)
3 - 2
B
vs Gzira United (D)
0 - 0
M
vs Hamrun Spartans (D)
3 - 0
G
vs Mosta (E)
5 - 0
G
vs Mosta (D)
2 - 3
Mosta — Son 5 Maç
M
vs Naxxar Lions (D)
5 - 0
M
vs Naxxar Lions (E)
2 - 3
G
vs Naxxar Lions (E)
3 - 0
G
vs Naxxar Lions (E)
1 - 0
M
vs Naxxar Lions (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.02.2026 | Premier League | Naxxar Lions | 5 - 0 | Mosta |
| 19.12.2025 | Premier League | Mosta | 2 - 3 | Naxxar Lions |
| 29.10.2025 | Premier League | Mosta | 3 - 0 | Naxxar Lions |
| 02.02.2025 | Premier League | Mosta | 1 - 0 | Naxxar Lions |
| 23.08.2024 | Premier League | Naxxar Lions | 2 - 1 | Mosta |
| 03.05.2024 | Premier League | Mosta | 2 - 0 | Naxxar Lions |
| 20.01.2024 | Premier League | Naxxar Lions | 0 - 0 | Mosta |
| 27.08.2021 | Friendlies Clubs | Mosta | 2 - 2 | Naxxar Lions |