Belçika
Reserve Pro League •
24.04.2026 — 21:00
Francs Borains U21
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 2.61
2 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 3
RAAL La Louviere U21
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Francs Borains U21 - RAAL La Louviere U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.61, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Francs Borains U21 %61.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Francs Borains U21 xG
2.75
Dengeli
RAAL La Louviere U21 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.1
X (Beraberlik)
%18.9
2 (Deplasman)
%20.0
Çifte Şans 1X: %80.0
Çifte Şans X2: %38.9
Çifte Şans 12: %81.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.0
1.5 Alt: %8.0
2.5 Üst: %77.5
2.5 Alt: %22.5
3.5 Üst: %58.4
3.5 Alt: %41.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.1
KG Yok
%27.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.4
3-1
%7.3
1-1
%7.0
2-2
%6.3
2-0
%5.7
3-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.7
İY X: %33.1
İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.1
İY 0.5 Alt: %16.9
İY 1.5 Üst: %55.5
İY 1.5 Alt: %44.5
İY 2.5 Üst: %27.5
İY 2.5 Alt: %72.5
İY 3.5 Üst: %10.9
İY 3.5 Alt: %89.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.33
+
Dep
4.91
=
Toplam
12.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.0
8.5 Alt: %14.0
9.5 Üst: %77.8
9.5 Alt: %22.2
10.5 Üst: %67.8
10.5 Alt: %32.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.63 Korner (Ev: 3.37, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %66.3
İY 4.5 Alt: %33.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.8 |
Eşit: %9.2 |
Dep: %20.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.2
Ev: 19.9 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
11.3
Ev: 7.1 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.6
21.5 Alt: %2.4
23.5 Şut Üst: %94.3
23.5 Alt: %5.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.5
7.5 Alt: %12.5
8.5 İsabetli Üst: %79.3
8.5 Alt: %20.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFrancs Borains U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RAAL La Louviere U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Francs Borains U21 (-1.00)
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %21.0
RAAL La Louviere U21 (+1.00)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -1.25 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
| -1.00 Ana Hat | @2.06 | %48.7 | %21.0 | @1.95 | %51.3 |
| -0.75 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| -0.50 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| -0.25 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| 0.0 | @1.35 | %74.2 | %19.9 | @3.87 | %25.8 |
| +0.25 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +0.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
| +0.75 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.34 | %15.8 |
| +1.00 | @1.11 | %89.8 | %11.7 | @9.83 | %10.2 |
| +1.25 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.48 | %9.5 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.13 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.90 | %9.2 |
| +2.00 | @1.11 | %90.0 | %15.3 | @9.99 | %10.0 |
| +2.25 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.73 | %17.5 |
| +2.50 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.21 | %23.8 |
| +2.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.78 | %26.4 |
| +3.00 | @1.42 | %70.2 | %20.2 | @3.36 | %29.8 |
| +3.25 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +3.50 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 2.1% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.1% | 7.3% | 5.1% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.0% | 8.9% | 6.6% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 5.2% | 7.7% | 5.7% | 2.8% | 1.1% | 0.3% |
| 4 Gol | 3.4% | 5.0% | 3.7% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.8% | 2.6% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
Francs Borains U21 — Son 5 Maç
M
vs Kortrijk U21 (D)
8 - 2
G
vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
2 - 1
M
vs Lommel U21 (E)
1 - 2
M
vs RAAL La Louviere U21 (D)
2 - 0
M
vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
2 - 0
RAAL La Louviere U21 — Son 5 Maç
M
vs Waasland-Beveren U21 (E)
4 - 5
M
vs Lommel U21 (E)
0 - 2
M
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
6 - 0
G
vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Reserve Pro League | RAAL La Louviere U21 | 2 - 0 | Francs Borains U21 |