Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 10.04.2026 — 21:00

Francs Borains U21

Elo: 1441
λ (Beklenen Gol): 0.77
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

RFC Seraing Reserve U21

Elo: 1544
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Francs Borains U21 - RFC Seraing Reserve U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.77, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RFC Seraing Reserve U21 %48.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Francs Borains U21 xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
RFC Seraing Reserve U21 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.77 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.0
X (Beraberlik) %30.5
2 (Deplasman) %48.5

Çifte Şans 1X: %51.5
Çifte Şans X2: %79.0
Çifte Şans 12: %69.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.6 0.5 Alt: %13.4
1.5 Üst: %62.6 1.5 Alt: %37.4
2.5 Üst: %34.7 2.5 Alt: %65.3
3.5 Üst: %15.9 3.5 Alt: %84.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.3
KG Yok %59.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%15.4
1-1
%13.5
0-0
%13.4
0-2
%10.7
1-0
%8.6
1-2
%8.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.3 İY X: %48.8 İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.3 İY 0.5 Alt: %39.7
İY 1.5 Üst: %24.7 İY 1.5 Alt: %75.3
İY 2.5 Üst: %6.9 İY 2.5 Alt: %93.1
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.63
+
Dep 4.55
=
Toplam 8.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.2 8.5 Alt: %56.8
9.5 Üst: %30.6 9.5 Alt: %69.4
10.5 Üst: %20.2 10.5 Alt: %79.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.76 Korner (Ev: 1.67, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %32.5 İY 4.5 Alt: %67.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %30.9 | Eşit: %13.5 | Dep: %55.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20
Ev: 8.8 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 7
Ev: 3.1 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.3 21.5 Alt: %64.8
23.5 Şut Üst: %21.0 23.5 Alt: %79.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.4 7.5 Alt: %60.6
8.5 İsabetli Üst: %26.5 8.5 Alt: %73.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Francs Borains U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RFC Seraing Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Francs Borains U21 (+0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
RFC Seraing Reserve U21 (-0.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @15.14 %6.6 %0.0 @1.07 %93.4
-1.25 @14.05 %7.1 %0.0 @1.08 %92.9
-1.00 @12.95 %7.7 %14.4 @1.08 %92.3
-0.75 @6.71 %14.9 %0.0 @1.18 %85.1
-0.50 @4.75 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
-0.25 @4.03 %24.8 %0.0 @1.33 %75.2
0.0 @3.30 %30.3 %30.6 @1.43 %69.7
+0.25 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
+0.50 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.07 %48.4
+0.75 @1.69 %59.1 %0.0 @2.44 %41.0
+1.00 @1.45 %69.0 %25.2 @3.23 %31.0
+1.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.77 %26.5
+1.50 @1.30 %76.8 %0.0 @4.32 %23.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+2.00 Ana Hat @2.09 %47.9 %28.0 @1.92 %52.1
+2.25 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
+2.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
+2.75 @3.61 %27.7 %0.0 @1.38 %72.3
+3.00 @5.18 %19.3 %18.8 @1.24 %80.7
+3.25 @5.78 %17.3 %0.0 @1.21 %82.7
+3.50 @6.39 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.4% 15.4% 10.7% 4.7% 1.5% 0.4%
1 Gol 8.7% 13.6% 8.3% 3.6% 1.2% 0.3%
2 Gol 3.7% 4.9% 3.2% 1.4% 0.5% 0.1%
3 Gol 1.0% 1.3% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Francs Borains U21 — Son 5 Maç
M vs Lommel U21 (E)
1 - 2
M vs RAAL La Louviere U21 (D)
2 - 0
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
2 - 0
RFC Seraing Reserve U21 — Son 5 Maç
B vs Lommel U21 (D)
0 - 0
G vs Patro Eisden U21 (E)
3 - 0
G vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
31.10.2025 Reserve Pro League RFC Seraing Reserve U21 2 - 0 Francs Borains U21