Belçika
Reserve Pro League •
17.04.2026 — 21:00
RFC Seraing Reserve U21
Elo: 1544λ (Beklenen Gol): 3.86
6 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Sporting Charleroi II
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RFC Seraing Reserve U21 - Sporting Charleroi II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.86, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RFC Seraing Reserve U21 %87.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %8.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%70.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RFC Seraing Reserve U21 xG
3.74
Dengeli
Sporting Charleroi II xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%87.7
X (Beraberlik)
%8.2
2 (Deplasman)
%4.2
Çifte Şans 1X: %95.8
Çifte Şans X2: %12.3
Çifte Şans 12: %91.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7
0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.1
1.5 Alt: %4.9
2.5 Üst: %85.0
2.5 Alt: %15.1
3.5 Üst: %69.2
3.5 Alt: %30.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.7
KG Yok
%42.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%8.5
4-0
%8.2
3-1
%7.5
4-1
%7.2
2-0
%6.6
5-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %69.0
İY X: %23.5
İY 2: %7.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.2
İY 0.5 Alt: %12.9
İY 1.5 Üst: %62.3
İY 1.5 Alt: %37.7
İY 2.5 Üst: %33.9
İY 2.5 Alt: %66.1
İY 3.5 Üst: %14.1
İY 3.5 Alt: %86.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.85
+
Dep
3.62
=
Toplam
13.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.0
8.5 Alt: %8.0
9.5 Üst: %86.3
9.5 Alt: %13.7
10.5 Üst: %78.7
10.5 Alt: %21.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.2 Korner (Ev: 4.53, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %74.1
İY 4.5 Alt: %26.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %94.4 |
Eşit: %2.6 |
Dep: %3.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.6
Ev: 24 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
12.7
Ev: 9.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.9
21.5 Alt: %2.1
23.5 Şut Üst: %95.0
23.5 Alt: %5.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.8
7.5 Alt: %6.2
8.5 İsabetli Üst: %88.8
8.5 Alt: %11.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRFC Seraing Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting Charleroi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RFC Seraing Reserve U21 (-2.00)
@1.67
%59.8 İhtimal
İade (Push): %22.0
Sporting Charleroi II (+2.00)
@2.49
%40.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %22.8
+4.00 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| -1.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
| -1.00 | @1.22 | %82.1 | %16.4 | @5.58 | %17.9 |
| -0.75 | @1.20 | %83.7 | %0.0 | @6.13 | %16.3 |
| -0.50 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.67 | %15.0 |
| -0.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.49 | %10.5 |
| 0.0 | @1.06 | %94.4 | %10.0 | @17.90 | %5.6 |
| +0.25 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.89 | %5.3 |
| +0.50 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @19.88 | %5.0 |
| +0.75 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.18 | %3.3 |
| +1.00 | @1.02 | %98.5 | %3.6 | @65.24 | %1.5 |
| +1.25 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @66.44 | %1.5 |
| +1.50 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @67.64 | %1.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.85 | %6.3 |
| +2.00 | @1.07 | %93.2 | %12.4 | @14.80 | %6.8 |
| +2.25 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.74 | %12.9 |
| +2.50 | @1.22 | %81.7 | %0.0 | @5.46 | %18.3 |
| +2.75 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +3.00 | @1.29 | %77.3 | %19.2 | @4.41 | %22.7 |
| +3.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| +3.50 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.66 | %37.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.4% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 3.9% | 4.0% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.0% | 7.1% | 3.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.3% | 9.1% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 4 Gol | 10.0% | 8.8% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 5 Gol | 7.7% | 6.8% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
RFC Seraing Reserve U21 — Son 5 Maç
M
vs Francs Borains U21 (D)
2 - 1
B
vs Lommel U21 (D)
0 - 0
G
vs Patro Eisden U21 (E)
3 - 0
G
vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
Sporting Charleroi II — Son 5 Maç
M
vs RWDM U21 (E)
1 - 4
M
vs Kortrijk U21 (D)
8 - 1
B
vs Meux (E)
3 - 3
G
vs Meux (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.