Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 24.04.2026 — 21:00

RFC de Liege U21

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 0.72
1 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 3

RFC Seraing Reserve U21

Elo: 1559
λ (Beklenen Gol): 2.28
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
RFC de Liege U21 - RFC Seraing Reserve U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.72, Dep: 2.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RFC Seraing Reserve U21 %72.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RFC de Liege U21 xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
RFC Seraing Reserve U21 xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.72 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %9.5
X (Beraberlik) %18.4
2 (Deplasman) %72.1

Çifte Şans 1X: %27.9
Çifte Şans X2: %90.5
Çifte Şans 12: %81.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %80.7 1.5 Alt: %19.3
2.5 Üst: %57.7 2.5 Alt: %42.3
3.5 Üst: %35.3 3.5 Alt: %64.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.6
KG Yok %53.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%13.0
0-1
%10.8
0-3
%9.9
1-2
%9.3
1-1
%8.8
1-3
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %10.9 İY X: %36.7 İY 2: %52.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3 İY 0.5 Alt: %26.7
İY 1.5 Üst: %39.5 İY 1.5 Alt: %60.5
İY 2.5 Üst: %15.1 İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.4 İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.53
+
Dep 6.63
=
Toplam 10.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.4 8.5 Alt: %31.6
9.5 Üst: %56.1 9.5 Alt: %43.9
10.5 Üst: %43.6 10.5 Alt: %56.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 1.62, Dep: 3.05)
İY 4.5 Üst: %50.0 İY 4.5 Alt: %50.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %12.6 | Eşit: %8.0 | Dep: %79.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.6
Ev: 8.4 • Dep: 17.1
İsabetli Şut 8.9
Ev: 3 • Dep: 5.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.6 21.5 Alt: %21.5
23.5 Şut Üst: %64.8 23.5 Alt: %35.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.1 7.5 Alt: %34.0
8.5 İsabetli Üst: %52.7 8.5 Alt: %47.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RFC de Liege U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RFC Seraing Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RFC de Liege U21 (+1.50)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
RFC Seraing Reserve U21 (-1.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @36.25 %2.8 %0.0 @1.03 %97.2
-1.25 @34.98 %2.9 %0.0 @1.03 %97.1
-1.00 @33.71 %3.0 %7.0 @1.03 %97.0
-0.75 @15.40 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
-0.50 @10.23 %9.8 %0.0 @1.11 %90.2
-0.25 @9.26 %10.8 %0.0 @1.12 %89.2
0.0 @8.30 %12.1 %18.9 @1.14 %88.0
+0.25 @4.71 %21.3 %0.0 @1.27 %78.8
+0.50 @3.48 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
+0.75 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.5
+1.00 @2.66 %37.6 %23.7 @1.60 %62.4
+1.25 @2.18 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
+1.50 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.29 %77.4 %0.0 @4.43 %22.6
+2.00 @1.35 %73.9 %23.7 @3.84 %26.1
+2.25 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+2.50 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+2.75 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+3.00 @2.31 %43.3 %23.1 @1.76 %56.7
+3.25 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
+3.50 @3.00 %33.3 %0.0 @1.50 %66.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 11.1% 13.4% 10.2% 5.8% 2.6%
1 Gol 3.1% 9.0% 9.6% 7.3% 4.2% 1.9%
2 Gol 1.3% 3.0% 3.4% 2.6% 1.5% 0.7%
3 Gol 0.3% 0.7% 0.8% 0.6% 0.4% 0.2%
4 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
RFC de Liege U21 — Son 5 Maç
M vs RWDM U21 (D)
4 - 0
M vs Lierse K. U21 (E)
0 - 2
M vs Patro Eisden U21 (D)
5 - 0
M vs Westerlo U21 (D)
3 - 0
M vs Lommel U21 (E)
1 - 4
RFC Seraing Reserve U21 — Son 5 Maç
G vs Sporting Charleroi II (E)
6 - 0
M vs Francs Borains U21 (D)
2 - 1
B vs Lommel U21 (D)
0 - 0
G vs Patro Eisden U21 (E)
3 - 0
G vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.