Czech-Republic
Cup •
24.06.2026 — 18:00
Šiauliai
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 2.10
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Džiugas Telšiai
Elo: 1425λ (Beklenen Gol): 1.45
Model Güven Derecesi:
%78
Šiauliai - Džiugas Telšiai mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 1.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Šiauliai %52.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Šiauliai xG
2.35
Dengeli
Džiugas Telšiai xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.0
X (Beraberlik)
%22.3
2 (Deplasman)
%25.7
Çifte Şans 1X: %74.3
Çifte Şans X2: %48.0
Çifte Şans 12: %77.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.6
1.5 Alt: %12.4
2.5 Üst: %68.8
2.5 Alt: %31.2
3.5 Üst: %47.4
3.5 Alt: %52.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.8
KG Yok
%32.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.4
2-1
%9.2
2-2
%6.7
3-1
%6.5
2-0
%6.4
1-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.9
İY X: %36.8
İY 2: %23.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.8
İY 0.5 Alt: %21.3
İY 1.5 Üst: %48.2
İY 1.5 Alt: %51.8
İY 2.5 Üst: %21.3
İY 2.5 Alt: %78.7
İY 3.5 Üst: %7.5
İY 3.5 Alt: %92.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.31
+
Dep
4.83
=
Toplam
11.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.1
8.5 Alt: %21.9
9.5 Üst: %67.5
9.5 Alt: %32.5
10.5 Üst: %55.7
10.5 Alt: %44.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.13 Korner (Ev: 2.9, Dep: 2.22)
İY 4.5 Üst: %58.1
İY 4.5 Alt: %41.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.5 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %27.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.9
Ev: 16.9 • Dep: 12
İsabetli Şut
10.1
Ev: 6 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.0
21.5 Alt: %8.0
23.5 Şut Üst: %84.2
23.5 Alt: %15.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.0
7.5 Alt: %21.0
8.5 İsabetli Üst: %68.0
8.5 Alt: %32.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiŠiauliai
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Džiugas Telšiai
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Šiauliai (-0.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Džiugas Telšiai (+0.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -1.25 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| -1.00 | @2.62 | %38.2 | %21.1 | @1.62 | %61.9 |
| -0.75 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| -0.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| -0.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| 0.0 | @1.51 | %66.4 | %22.9 | @2.97 | %33.6 |
| +0.25 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.3 |
| +0.50 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +0.75 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.94 | %20.2 |
| +1.00 | @1.16 | %86.4 | %14.3 | @7.37 | %13.6 |
| +1.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.99 | %12.5 |
| +1.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.61 | %11.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.10 | %14.1 |
| +2.00 | @1.19 | %84.3 | %19.2 | @6.35 | %15.8 |
| +2.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +2.50 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.13 | %31.9 |
| +2.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +3.00 | @1.69 | %59.1 | %22.0 | @2.44 | %40.9 |
| +3.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +3.50 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.6% | 3.6% | 3.1% | 1.5% | 0.5% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.5% | 9.6% | 6.5% | 3.1% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.5% | 9.4% | 6.8% | 3.3% | 1.2% | 0.3% |
| 3 Gol | 4.6% | 6.6% | 4.8% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.4% | 3.5% | 2.5% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.5% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Šiauliai — Son 5 Maç
M
vs Džiugas Telšiai (D)
4 - 3
M
vs Džiugas Telšiai (D)
1 - 0
B
vs Džiugas Telšiai (E)
1 - 1
B
vs Džiugas Telšiai (E)
2 - 2
G
vs Džiugas Telšiai (D)
1 - 3
Džiugas Telšiai — Son 5 Maç
G
vs Šiauliai (E)
4 - 3
G
vs Šiauliai (E)
1 - 0
B
vs Šiauliai (D)
1 - 1
B
vs Šiauliai (D)
2 - 2
M
vs Šiauliai (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.06.2026 | A Lyga | Džiugas Telšiai | 4 - 3 | Šiauliai |
| 12.04.2026 | A Lyga | Džiugas Telšiai | 1 - 0 | Šiauliai |
| 17.01.2026 | Friendlies Clubs | Šiauliai | 1 - 1 | Džiugas Telšiai |
| 08.11.2025 | A Lyga | Šiauliai | 2 - 2 | Džiugas Telšiai |
| 31.08.2025 | A Lyga | Džiugas Telšiai | 1 - 3 | Šiauliai |
| 29.06.2025 | A Lyga | Šiauliai | 5 - 0 | Džiugas Telšiai |
| 26.04.2025 | A Lyga | Džiugas Telšiai | 0 - 1 | Šiauliai |