Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
09.05.2026 — 19:00
Bala Azul
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 0.78
2 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2
UD Caravaca
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 0.45
Model Güven Derecesi:
%80
Bala Azul - UD Caravaca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 0.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bala Azul %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %12.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %20.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %42.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bala Azul xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UD Caravaca xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.3
X (Beraberlik)
%42.1
2 (Deplasman)
%18.6
Çifte Şans 1X: %81.4
Çifte Şans X2: %60.7
Çifte Şans 12: %57.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %69.8
0.5 Alt: %30.2
1.5 Üst: %35.3
1.5 Alt: %64.7
2.5 Üst: %12.6
2.5 Alt: %87.4
3.5 Üst: %3.6
3.5 Alt: %96.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%20.2
KG Yok
%79.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%30.2
1-0
%22.1
0-1
%12.4
1-1
%11.0
2-0
%8.9
2-1
%4.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.6
İY X: %62.4
İY 2: %13.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %42.0
İY 0.5 Alt: %58.0
İY 1.5 Üst: %10.9
İY 1.5 Alt: %89.1
İY 2.5 Üst: %1.9
İY 2.5 Alt: %98.2
İY 3.5 Üst: %0.2
İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.64
+
Dep
2.68
=
Toplam
6.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %18.8
8.5 Alt: %81.2
9.5 Üst: %10.8
9.5 Alt: %89.2
10.5 Üst: %5.7
10.5 Alt: %94.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.91 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.23)
İY 4.5 Üst: %17.0
İY 4.5 Alt: %83.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.1 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %27.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
14.7
Ev: 8.8 • Dep: 5.9
İsabetli Şut
5.1
Ev: 3.1 • Dep: 2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %4.4
21.5 Alt: %95.6
23.5 Şut Üst: %1.5
23.5 Alt: %98.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %14.9
7.5 Alt: %85.2
8.5 İsabetli Üst: %7.8
8.5 Alt: %92.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBala Azul
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Caravaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bala Azul (-0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Caravaca (+0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.83
%35.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.55
%64.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.71 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -1.25 | @6.69 | %14.9 | %0.0 | @1.18 | %85.1 |
| -1.00 | @5.68 | %17.6 | %26.3 | @1.21 | %82.4 |
| -0.75 | @3.33 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -0.50 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| 0.0 | @1.47 | %67.8 | %42.1 | @3.11 | %32.2 |
| +0.25 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +0.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.36 | %18.6 |
| +0.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.24 | %12.1 |
| +1.00 | @1.05 | %95.5 | %14.8 | @22.24 | %4.5 |
| +1.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.17 | %4.1 |
| +1.50 | @1.04 | %96.2 | %0.0 | @26.11 | %3.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| +2.00 | @6.16 | %16.2 | %22.8 | @1.19 | %83.8 |
| +2.25 | @7.07 | %14.2 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| +2.50 | @7.97 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| +2.75 | @11.86 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.6 |
| +3.00 | @25.54 | %3.9 | %9.0 | @1.04 | %96.1 |
| +3.25 | @26.80 | %3.7 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| +3.50 | @28.06 | %3.6 | %0.0 | @1.04 | %96.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 30.2% | 12.4% | 2.9% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 22.1% | 11.0% | 2.3% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.9% | 4.0% | 0.9% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.3% | 1.0% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bala Azul — Son 5 Maç
M
vs Cieza (D)
3 - 1
B
vs SFC Minerva (E)
0 - 0
B
vs UD Caravaca (D)
0 - 0
B
vs SFC Minerva (D)
0 - 0
B
vs UD Caravaca (D)
0 - 0
UD Caravaca — Son 5 Maç
M
vs Olímpico Totana (E)
0 - 1
B
vs Cartagena LU II (D)
0 - 0
B
vs Real Murcia II (E)
1 - 1
M
vs Yeclano II (D)
3 - 1
G
vs SFC Minerva (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 0 - 0 | Bala Azul |
| 23.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 0 - 0 | Bala Azul |
| 13.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 13 | Bala Azul | 1 - 1 | UD Caravaca |
| 10.04.2022 | Tercera División RFEF - Group 13 | Bala Azul | 1 - 0 | UD Caravaca |
| 28.11.2021 | Tercera División RFEF - Group 13 | UD Caravaca | 1 - 1 | Bala Azul |