Peru
Liga Women •
13.06.2026 — 23:30
U. de Deportes W
Elo: 1580λ (Beklenen Gol): 1.95
5 - 0
Tamamlandı
UNSAAC W
Elo: 1406λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
U. de Deportes W - UNSAAC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre U. de Deportes W %61.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
U. de Deportes W xG
2.31
Dengeli
UNSAAC W xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%61.1
X (Beraberlik)
%22.9
2 (Deplasman)
%16.0
Çifte Şans 1X: %84.0
Çifte Şans X2: %38.9
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.5
1.5 Alt: %21.5
2.5 Üst: %54.3
2.5 Alt: %45.7
3.5 Üst: %32.0
3.5 Alt: %68.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.8
KG Yok
%48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.0
1-1
%10.9
1-0
%10.5
2-1
%9.9
3-0
%7.1
0-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.3
İY X: %40.1
İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.5
İY 0.5 Alt: %28.5
İY 1.5 Üst: %37.4
İY 1.5 Alt: %62.7
İY 2.5 Üst: %13.7
İY 2.5 Alt: %86.3
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.01
+
Dep
3.66
=
Toplam
9.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.8
8.5 Alt: %37.2
9.5 Üst: %50.0
9.5 Alt: %50.0
10.5 Üst: %37.5
10.5 Alt: %62.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.76, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %45.8
İY 4.5 Alt: %54.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.4 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %17.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.6
Ev: 15.9 • Dep: 8.7
İsabetli Şut
8.6
Ev: 5.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.9
21.5 Alt: %27.2
23.5 Şut Üst: %57.7
23.5 Alt: %42.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.3
7.5 Alt: %36.7
8.5 İsabetli Üst: %49.7
8.5 Alt: %50.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiU. de Deportes W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UNSAAC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
U. de Deportes W (-1.00)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %24.1
UNSAAC W (+1.00)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -1.25 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| -1.00 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %24.1 | @1.92 | %52.0 |
| -0.75 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| -0.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| -0.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| 0.0 | @1.27 | %78.9 | %23.3 | @4.73 | %21.1 |
| +0.25 | @1.22 | %81.6 | %0.0 | @5.45 | %18.4 |
| +0.50 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.16 | %16.2 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.72 | %11.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.9 | %10.8 | @16.31 | %6.1 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.29 | %5.8 |
| +1.50 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.27 | %5.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +2.00 | @1.41 | %71.1 | %24.6 | @3.46 | %28.9 |
| +2.25 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.50 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| +2.75 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +3.00 | @2.50 | %40.0 | %22.7 | @1.67 | %60.0 |
| +3.25 | @2.87 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.50 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 4.5% | 2.4% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 10.6% | 11.1% | 4.7% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.1% | 10.1% | 4.5% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.2% | 6.5% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.5% | 3.2% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
U. de Deportes W — Son 5 Maç
G
vs FBC Melgar W (D)
0 - 3
UNSAAC W — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.