İngiltere
Professional Development League •
13.04.2026 — 15:00
Coventry City U21
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 2.24
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Millwall U21
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Coventry City U21 - Millwall U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.24, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Coventry City U21 %62.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Coventry City U21 xG
2.39
Dengeli
Millwall U21 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.4
X (Beraberlik)
%20.7
2 (Deplasman)
%16.9
Çifte Şans 1X: %83.1
Çifte Şans X2: %37.6
Çifte Şans 12: %79.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.4
1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.0
2.5 Alt: %35.0
3.5 Üst: %43.0
3.5 Alt: %57.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.4
KG Yok
%39.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.8
1-1
%9.4
2-0
%8.9
3-1
%7.3
1-0
%7.2
3-0
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.4
İY X: %36.6
İY 2: %17.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9
İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.1
İY 1.5 Alt: %55.0
İY 2.5 Üst: %19.0
İY 2.5 Alt: %81.0
İY 3.5 Üst: %6.3
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.59
+
Dep
4.1
=
Toplam
10.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.9
8.5 Alt: %26.1
9.5 Üst: %62.5
9.5 Alt: %37.5
10.5 Üst: %50.3
10.5 Alt: %49.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.92 Korner (Ev: 3.03, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %54.5
İY 4.5 Alt: %45.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.0 |
Eşit: %9.3 |
Dep: %17.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.6
Ev: 17.7 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
9.7
Ev: 6.3 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.2
21.5 Alt: %11.8
23.5 Şut Üst: %78.1
23.5 Alt: %21.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.2
7.5 Alt: %24.8
8.5 İsabetli Üst: %63.3
8.5 Alt: %36.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCoventry City U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Millwall U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Coventry City U21 (-1.00)
@1.99
%50.1 İhtimal
İade (Push): %22.6
Millwall U21 (+1.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.87
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| -1.25 | @2.29 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -1.00 Ana Hat | @1.99 | %50.1 | %22.6 | @2.01 | %49.9 |
| -0.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| -0.50 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| -0.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| 0.0 | @1.28 | %78.0 | %21.3 | @4.55 | %22.0 |
| +0.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.16 | %19.4 |
| +0.50 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.78 | %17.3 |
| +0.75 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.94 | %12.6 |
| +1.00 | @1.08 | %92.7 | %10.8 | @13.68 | %7.3 |
| +1.25 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.51 | %6.9 |
| +1.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.34 | %6.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| +2.00 | @1.24 | %81.0 | %20.9 | @5.25 | %19.0 |
| +2.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +2.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +2.75 | @1.68 | %59.4 | %0.0 | @2.46 | %40.6 |
| +3.00 | @1.87 | %53.5 | %22.6 | @2.15 | %46.5 |
| +3.25 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.87 | %53.3 |
| +3.50 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.3% | 3.3% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.4% | 9.6% | 5.0% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 10.1% | 5.6% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.8% | 7.5% | 4.2% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.8% | 4.2% | 2.3% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Coventry City U21 — Son 5 Maç
G
vs Queens Park Rangers U21 (D)
3 - 4
G
vs Queens Park Rangers U21 (D)
0 - 6
M
vs Queens Park Rangers U21 (D)
4 - 2
B
vs Queens Park Rangers U21 (D)
1 - 1
Millwall U21 — Son 5 Maç
B
vs Sheffield Wednesday U21 (E)
1 - 1
M
vs Charlton Athletic U21 (D)
2 - 0
M
vs Charlton Athletic U21 (E)
2 - 4
M
vs Charlton Athletic U21 (D)
1 - 0
G
vs Charlton Athletic U21 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.