Maç Listesine Dön
Indonesia Indian Super League • 16.04.2026 — 17:00

East Bengal II

Elo: 1571
λ (Beklenen Gol): 1.45
3 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Bengaluru

Elo: 1559
λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
East Bengal II - Bengaluru mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre East Bengal II %38.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
East Bengal II xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bengaluru xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.0
X (Beraberlik) %26.9
2 (Deplasman) %35.1

Çifte Şans 1X: %64.9
Çifte Şans X2: %62.0
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2 0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.4 1.5 Alt: %21.6
2.5 Üst: %53.9 2.5 Alt: %46.1
3.5 Üst: %31.6 3.5 Alt: %68.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.3
KG Yok %41.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.7
2-1
%8.6
1-2
%8.2
1-0
%7.6
0-1
%7.2
0-0
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.8 İY X: %42.2 İY 2: %28.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2 İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %37.3 İY 1.5 Alt: %62.7
İY 2.5 Üst: %13.7 İY 2.5 Alt: %86.3
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5
+
Dep 4.7
=
Toplam 9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.3 8.5 Alt: %36.8
9.5 Üst: %50.4 9.5 Alt: %49.6
10.5 Üst: %38.0 10.5 Alt: %62.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %46.1 İY 4.5 Alt: %53.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.3 | Eşit: %12.9 | Dep: %39.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.5
Ev: 12.9 • Dep: 11.6
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.6 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.3 21.5 Alt: %27.7
23.5 Şut Üst: %57.0 23.5 Alt: %43.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.4 7.5 Alt: %37.6
8.5 İsabetli Üst: %48.7 8.5 Alt: %51.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
East Bengal II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bengaluru
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
East Bengal II (0.0)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %27.0
Bengaluru (+0.00)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.49 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
-1.25 @4.95 %20.2 %0.0 @1.25 %79.8
-1.00 @4.41 %22.7 %19.7 @1.29 %77.3
-0.75 @3.21 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
-0.50 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
-0.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.2
0.0 Ana Hat @1.92 %52.0 %27.0 @2.08 %48.0
+0.25 @1.68 %59.5 %0.0 @2.47 %40.5
+0.50 @1.54 %65.0 %0.0 @2.85 %35.1
+0.75 @1.40 %71.7 %0.0 @3.53 %28.3
+1.00 @1.25 %80.0 %18.8 @4.99 %20.0
+1.25 @1.22 %82.0 %0.0 @5.57 %18.0
+1.50 @1.19 %83.7 %0.0 @6.15 %16.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+2.00 @1.41 %71.1 %24.6 @3.47 %28.9
+2.25 @1.64 %61.2 %0.0 @2.57 %38.9
+2.50 @1.87 %53.6 %0.0 @2.16 %46.4
+2.75 Ana Hat @2.09 %47.8 %0.0 @1.91 %52.3
+3.00 @2.49 %40.2 %22.5 @1.67 %59.8
+3.25 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
+3.50 @3.21 %31.2 %0.0 @1.45 %68.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.8% 7.3% 5.7% 2.6% 0.9% 0.3%
1 Gol 7.7% 12.8% 8.2% 3.8% 1.3% 0.4%
2 Gol 6.2% 8.6% 6.0% 2.8% 1.0% 0.3%
3 Gol 3.0% 4.2% 2.9% 1.3% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.1% 1.5% 1.0% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
East Bengal II — Son 5 Maç
G vs Minerva Punjab (E)
3 - 1
Bengaluru — Son 5 Maç
M vs Kerala Blasters (E)
1 - 2
G vs Goa (D)
0 - 2
B vs NorthEast United (E)
1 - 1
G vs Chennaiyin (E)
1 - 0
G vs NorthEast United (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.