Fransa
Feminine Division 1 •
25.04.2026 — 22:00
Montpellier W
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 1.65
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Saint-Étienne W
Elo: 1373λ (Beklenen Gol): 0.86
Model Güven Derecesi:
%90
Montpellier W - Saint-Étienne W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.65, Dep: 0.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Montpellier W %55.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Montpellier W xG
1.95
Dengeli
Saint-Étienne W xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.2
X (Beraberlik)
%26.2
2 (Deplasman)
%18.6
Çifte Şans 1X: %81.4
Çifte Şans X2: %44.8
Çifte Şans 12: %73.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.9
0.5 Alt: %9.1
1.5 Üst: %72.3
1.5 Alt: %27.8
2.5 Üst: %45.8
2.5 Alt: %54.2
3.5 Üst: %24.4
3.5 Alt: %75.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.4
KG Yok
%52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%12.6
1-1
%12.4
2-0
%11.1
2-1
%9.5
0-0
%9.0
0-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.5
İY X: %43.8
İY 2: %16.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.9
İY 0.5 Alt: %33.1
İY 1.5 Üst: %31.7
İY 1.5 Alt: %68.3
İY 2.5 Üst: %10.4
İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.4
+
Dep
3.57
=
Toplam
8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9
8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.8
9.5 Alt: %59.2
10.5 Üst: %29.0
10.5 Alt: %71.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 2.48, Dep: 1.64)
İY 4.5 Üst: %39.5
İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %67.1 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %21.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.5
Ev: 14.1 • Dep: 8.4
İsabetli Şut
7.9
Ev: 5 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.0
21.5 Alt: %43.0
23.5 Şut Üst: %40.4
23.5 Alt: %59.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.2
7.5 Alt: %46.8
8.5 İsabetli Üst: %39.3
8.5 Alt: %60.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMontpellier W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Saint-Étienne W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Montpellier W (-0.75)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Saint-Étienne W (+0.75)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.33 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -1.25 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| -1.00 | @2.50 | %40.0 | %24.8 | @1.67 | %60.0 |
| -0.75 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| -0.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.2 |
| -0.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| 0.0 | @1.34 | %74.5 | %26.4 | @3.93 | %25.5 |
| +0.25 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +0.50 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.34 | %18.7 |
| +0.75 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.51 | %13.3 |
| +1.00 | @1.08 | %92.9 | %12.5 | @14.05 | %7.1 |
| +1.25 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.05 | %6.6 |
| +1.50 | @1.07 | %93.8 | %0.0 | @16.05 | %6.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.48 | %67.8 | %0.0 | @3.10 | %32.2 |
| +2.00 | @1.62 | %61.9 | %26.7 | @2.62 | %38.1 |
| +2.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +2.50 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +2.75 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +3.00 | @3.29 | %30.4 | %21.6 | @1.44 | %69.6 |
| +3.25 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
| +3.50 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.1% | 6.2% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.7% | 12.5% | 5.0% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 11.1% | 9.6% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 6.1% | 5.3% | 2.3% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.5% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Montpellier W — Son 5 Maç
M
vs Paris FC W (E)
0 - 2
B
vs Dijon W (E)
1 - 1
M
vs Lyon W (E)
1 - 5
M
vs Saint-Étienne W (D)
4 - 2
G
vs Saint-Étienne W (E)
1 - 0
Saint-Étienne W — Son 5 Maç
M
vs Paris Saint Germain W (D)
2 - 0
G
vs Lens W (E)
2 - 1
M
vs Paris FC W (E)
0 - 3
M
vs Dijon W (D)
2 - 0
M
vs Strasbourg W (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Feminine Division 1 | Saint-Étienne W | 4 - 2 | Montpellier W |
| 16.03.2025 | Feminine Division 1 | Montpellier W | 1 - 0 | Saint-Étienne W |
| 23.11.2024 | Feminine Division 1 | Saint-Étienne W | 0 - 2 | Montpellier W |
| 24.04.2024 | Feminine Division 1 | Montpellier W | 4 - 0 | Saint-Étienne W |
| 30.09.2023 | Feminine Division 1 | Saint-Étienne W | 1 - 1 | Montpellier W |
| 15.01.2022 | Feminine Division 1 | Montpellier W | 3 - 0 | Saint-Étienne W |
| 30.10.2021 | Feminine Division 1 | Saint-Étienne W | 1 - 2 | Montpellier W |