Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
24.05.2026 — 19:00
Levante II
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.10
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Villarreal III
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%80
Levante II - Villarreal III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Levante II %35.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %63.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Levante II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Villarreal III xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.2
X (Beraberlik)
%31.4
2 (Deplasman)
%33.5
Çifte Şans 1X: %66.5
Çifte Şans X2: %64.8
Çifte Şans 12: %68.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.6
0.5 Alt: %12.4
1.5 Üst: %64.9
1.5 Alt: %35.1
2.5 Üst: %37.0
2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.6
3.5 Alt: %82.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.9
KG Yok
%55.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.4
1-0
%11.5
0-1
%11.2
2-1
%7.4
1-2
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.3
İY X: %48.5
İY 2: %25.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.7
İY 0.5 Alt: %38.3
İY 1.5 Üst: %26.3
İY 1.5 Alt: %73.7
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.3
+
Dep
4.02
=
Toplam
8.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.3
8.5 Alt: %54.7
9.5 Üst: %32.4
9.5 Alt: %67.6
10.5 Üst: %21.8
10.5 Alt: %78.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.83 Korner (Ev: 1.98, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %33.8
İY 4.5 Alt: %66.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.8 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %39.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 10.8 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.8 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.8
21.5 Alt: %60.2
23.5 Şut Üst: %24.7
23.5 Alt: %75.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.6
7.5 Alt: %57.5
8.5 İsabetli Üst: %29.2
8.5 Alt: %70.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLevante II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villarreal III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Levante II (0.0)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %31.4
Villarreal III (+0.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.88 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -1.25 | @6.17 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -1.00 | @5.47 | %18.3 | %20.6 | @1.22 | %81.7 |
| -0.75 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.50 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| -0.25 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| 0.0 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %31.4 | @2.05 | %48.8 |
| +0.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +0.50 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +0.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +1.00 | @1.20 | %83.1 | %20.0 | @5.92 | %16.9 |
| +1.25 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.66 | %15.0 |
| +1.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.40 | %13.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +2.00 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %27.9 | @2.05 | %48.7 |
| +2.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| +2.75 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| +3.00 | @4.62 | %21.7 | %19.5 | @1.28 | %78.4 |
| +3.25 | @5.18 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| +3.50 | @5.74 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.4% | 11.2% | 6.5% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.6% | 14.5% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.9% | 7.4% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.6% | 2.7% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Levante II — Son 5 Maç
G
vs Villarreal III (D)
1 - 3
G
vs Ontinyent 1931 (D)
0 - 1
M
vs Villarreal III (E)
0 - 1
B
vs Villarreal III (D)
1 - 1
G
vs Villarreal III (E)
2 - 1
Villarreal III — Son 5 Maç
M
vs Levante II (E)
1 - 3
G
vs Levante II (D)
0 - 1
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
B
vs Levante II (E)
1 - 1
M
vs Saguntino (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 3 | Levante II |
| 02.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 0 - 1 | Villarreal III |
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 1 | Levante II |
| 02.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 2 - 1 | Villarreal III |
| 20.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 2 - 1 | Levante II |
| 02.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 1 | Levante II |
| 14.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 1 - 2 | Villarreal III |
| 05.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 0 - 0 | Villarreal III |