Cambodia
Elite One •
17.06.2026 — 16:00
Gazelle
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 1.39
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Canon
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 0.93
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gazelle - Canon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 0.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gazelle %46.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gazelle xG
1.64
Dengeli
Canon xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.5
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%24.3
Çifte Şans 1X: %75.7
Çifte Şans X2: %53.5
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.1
0.5 Alt: %10.9
1.5 Üst: %68.2
1.5 Alt: %31.8
2.5 Üst: %40.8
2.5 Alt: %59.2
3.5 Üst: %20.4
3.5 Alt: %79.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.4
KG Yok
%53.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.7
1-0
%12.7
0-0
%10.8
2-0
%9.5
2-1
%8.8
0-1
%8.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.5
İY X: %46.5
İY 2: %20.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.0
İY 0.5 Alt: %36.0
İY 1.5 Üst: %28.6
İY 1.5 Alt: %71.4
İY 2.5 Üst: %8.8
İY 2.5 Alt: %91.2
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.87
+
Dep
3.72
=
Toplam
8.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.9
8.5 Alt: %51.1
9.5 Üst: %35.9
9.5 Alt: %64.1
10.5 Üst: %24.7
10.5 Alt: %75.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.95 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.71)
İY 4.5 Üst: %36.2
İY 4.5 Alt: %63.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.7 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %28.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.3
Ev: 12.5 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.5
Ev: 4.4 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.2
21.5 Alt: %52.8
23.5 Şut Üst: %31.1
23.5 Alt: %68.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.2
7.5 Alt: %52.8
8.5 İsabetli Üst: %33.5
8.5 Alt: %66.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGazelle
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Canon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gazelle (-0.50)
@2.16
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Canon (+0.50)
@1.86
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -1.25 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.00 | @3.37 | %29.7 | %23.7 | @1.42 | %70.3 |
| -0.75 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.86 | %53.6 |
| -0.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| 0.0 | @1.52 | %65.6 | %29.3 | @2.91 | %34.4 |
| +0.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +0.50 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +0.75 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.59 | %17.9 |
| +1.00 | @1.11 | %89.7 | %15.6 | @9.70 | %10.3 |
| +1.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.60 | %9.4 |
| +1.50 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.50 | %8.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.71 | %37.0 |
| +2.00 | @1.78 | %56.0 | %27.5 | @2.27 | %44.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| +2.50 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +2.75 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +3.00 | @3.95 | %25.3 | %20.5 | @1.34 | %74.7 |
| +3.25 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +3.50 | @4.97 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.9% | 8.3% | 4.3% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.8% | 13.7% | 5.9% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.5% | 8.8% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 4.1% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.4% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Gazelle — Son 5 Maç
G
vs Unisport Bafang (E)
2 - 0
M
vs Dynamo de Douala (D)
2 - 0
M
vs Fauve Azur Elite (D)
1 - 0
Canon — Son 5 Maç
B
vs Cotonsport (D)
2 - 2
M
vs Colombe (E)
0 - 1
B
vs PWD Bamenda (D)
2 - 2
G
vs Fortuna Mfou (D)
0 - 1
M
vs Aigle Royal de Moungo (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.