Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 11.02.2026 — 17:00

Dauphins Noirs

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.18
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

FC Mk de Kinshasa

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 0.71
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Dauphins Noirs - FC Mk de Kinshasa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 0.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dauphins Noirs %46.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dauphins Noirs xG 1.55
Dengeli
FC Mk de Kinshasa xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.2
X (Beraberlik) %32.6
2 (Deplasman) %21.2

Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %53.8
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.9 0.5 Alt: %16.1
1.5 Üst: %57.3 1.5 Alt: %42.7
2.5 Üst: %29.3 2.5 Alt: %70.7
3.5 Üst: %12.3 3.5 Alt: %87.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.1
KG Yok %63.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%16.9
0-0
%16.1
1-1
%13.6
2-0
%10.5
0-1
%9.8
2-1
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8 İY X: %51.4 İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.7 İY 0.5 Alt: %43.3
İY 1.5 Üst: %21.5 İY 1.5 Alt: %78.6
İY 2.5 Üst: %5.5 İY 2.5 Alt: %94.5
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.46
+
Dep 3.24
=
Toplam 7.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.6 8.5 Alt: %63.4
9.5 Üst: %24.7 9.5 Alt: %75.3
10.5 Üst: %15.6 10.5 Alt: %84.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.54 Korner (Ev: 2.05, Dep: 1.49)
İY 4.5 Üst: %28.3 İY 4.5 Alt: %71.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.0 | Eşit: %13.4 | Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.7
Ev: 11.2 • Dep: 7.5
İsabetli Şut 6.6
Ev: 4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %25.4 21.5 Alt: %74.6
23.5 Şut Üst: %13.7 23.5 Alt: %86.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.7 7.5 Alt: %66.3
8.5 İsabetli Üst: %21.6 8.5 Alt: %78.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Dauphins Noirs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Mk de Kinshasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Dauphins Noirs (-0.50)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Mk de Kinshasa (+0.50)
@1.86
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.85 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
-1.25 @4.23 %23.6 %0.0 @1.31 %76.4
-1.00 @3.61 %27.7 %25.5 @1.38 %72.3
-0.75 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.8
-0.50 Ana Hat @2.17 %46.1 %0.0 @1.86 %53.9
-0.25 @1.81 %55.1 %0.0 @2.23 %44.9
0.0 @1.46 %68.5 %32.6 @3.17 %31.5
+0.25 @1.34 %74.6 %0.0 @3.94 %25.4
+0.50 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.3
+0.75 @1.17 %85.1 %0.0 @6.72 %14.9
+1.00 @1.08 %92.6 %15.0 @13.51 %7.4
+1.25 @1.07 %93.2 %0.0 @14.69 %6.8
+1.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.88 %6.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
+2.00 @2.46 %40.6 %28.0 @1.68 %59.4
+2.25 @2.94 %34.0 %0.0 @1.51 %66.0
+2.50 @3.42 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
+2.75 @4.42 %22.7 %0.0 @1.29 %77.4
+3.00 @6.80 %14.7 %17.0 @1.17 %85.3
+3.25 @7.49 %13.4 %0.0 @1.15 %86.7
+3.50 @8.19 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.1% 9.8% 3.8% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.9% 13.6% 4.5% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.5% 7.5% 2.7% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 4.1% 2.9% 1.0% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.2% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Dauphins Noirs — Son 5 Maç
B vs Anges Verts (D)
1 - 1
M vs FC Mk de Kinshasa (D)
1 - 0
M vs Anges Verts (E)
0 - 1
FC Mk de Kinshasa — Son 5 Maç
B vs Renaissance (E)
0 - 0
M vs Etoile de Kivu (D)
3 - 0
G vs Dauphins Noirs (E)
1 - 0
G vs Anges Verts (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.11.2025 Ligue 1 FC Mk de Kinshasa 1 - 0 Dauphins Noirs