Fransa
Ligue 1 •
15.04.2026 — 14:00
Dauphins Noirs
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 2.44
VS
Başlamadı
Rangers
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 0.61
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Dauphins Noirs - Rangers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.44, Dep: 0.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dauphins Noirs %77.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%65.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dauphins Noirs xG
2.71
Dengeli
Rangers xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%77.1
X (Beraberlik)
%16.0
2 (Deplasman)
%6.9
Çifte Şans 1X: %93.1
Çifte Şans X2: %22.9
Çifte Şans 12: %84.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5
0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.7
2.5 Alt: %41.3
3.5 Üst: %36.3
3.5 Alt: %63.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.3
KG Yok
%57.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%14.1
3-0
%11.4
1-0
%11.0
2-1
%8.6
1-1
%7.6
3-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.3
İY X: %35.0
İY 2: %8.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.9
İY 0.5 Alt: %26.1
İY 1.5 Üst: %40.1
İY 1.5 Alt: %59.9
İY 2.5 Üst: %15.5
İY 2.5 Alt: %84.5
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.98
+
Dep
3.04
=
Toplam
10.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.9
8.5 Alt: %33.1
9.5 Üst: %54.5
9.5 Alt: %45.6
10.5 Üst: %41.9
10.5 Alt: %58.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.61 Korner (Ev: 3.21, Dep: 1.4)
İY 4.5 Üst: %48.8
İY 4.5 Alt: %51.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %86.6 |
Eşit: %5.9 |
Dep: %7.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 18.9 • Dep: 6.9
İsabetli Şut
9.1
Ev: 6.7 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.9
21.5 Alt: %20.1
23.5 Şut Üst: %66.5
23.5 Alt: %33.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.6
7.5 Alt: %31.4
8.5 İsabetli Üst: %55.6
8.5 Alt: %44.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDauphins Noirs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Dauphins Noirs (-1.75)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rangers (+1.75)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.7 |
| -1.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| -1.00 | @1.45 | %69.2 | %22.9 | @3.24 | %30.8 |
| -0.75 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| -0.50 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.21 | %23.8 |
| -0.25 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.93 | %16.9 |
| 0.0 | @1.09 | %91.4 | %16.6 | @11.68 | %8.6 |
| +0.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.84 | %7.8 |
| +0.50 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.01 | %7.1 |
| +0.75 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.81 | %4.6 |
| +1.00 | @1.02 | %98.1 | %5.4 | @52.97 | %1.9 |
| +1.25 | @1.02 | %98.2 | %0.0 | @54.47 | %1.8 |
| +1.50 | @1.02 | %98.2 | %0.0 | @55.96 | %1.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.55 | %22.0 |
| +2.00 | @1.34 | %74.6 | %23.5 | @3.94 | %25.4 |
| +2.25 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
| +2.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +2.75 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +3.00 | @2.27 | %44.1 | %23.3 | @1.79 | %55.9 |
| +3.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +3.50 | @2.95 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.5% | 2.5% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.5% | 7.9% | 2.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.6% | 9.0% | 2.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 11.9% | 7.3% | 2.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 7.2% | 4.4% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.5% | 2.2% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Dauphins Noirs — Son 5 Maç
B
vs FC Renaissance (D)
0 - 0
G
vs JSK (D)
0 - 2
G
vs Vita Club (D)
0 - 1
B
vs Motema Pembe (D)
1 - 1
G
vs Anges Verts (E)
3 - 0
Rangers — Son 5 Maç
M
vs FC Mk de Kinshasa (E)
0 - 1
M
vs Anges Verts (D)
4 - 2
G
vs New Jack (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.