Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 29.04.2026 — 19:00

Muharraq

Elo: 1581
λ (Beklenen Gol): 2.26
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Budaiya

Elo: 1488
λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Muharraq - Budaiya mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.26, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Muharraq %64.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muharraq xG 2.35
Dengeli
Budaiya xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %64.1
X (Beraberlik) %20.3
2 (Deplasman) %15.6

Çifte Şans 1X: %84.4
Çifte Şans X2: %35.9
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6 0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.8 1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %64.1 2.5 Alt: %35.9
3.5 Üst: %42.0 3.5 Alt: %58.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.7
KG Yok %41.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.8
2-0
%9.4
1-1
%9.3
1-0
%7.7
3-1
%7.4
3-0
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.5 İY X: %36.5 İY 2: %16.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.5 İY 0.5 Alt: %23.5
İY 1.5 Üst: %44.4 İY 1.5 Alt: %55.6
İY 2.5 Üst: %18.5 İY 2.5 Alt: %81.5
İY 3.5 Üst: %6.0 İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.43
+
Dep 3.82
=
Toplam 10.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.6 8.5 Alt: %30.4
9.5 Üst: %57.4 9.5 Alt: %42.6
10.5 Üst: %44.9 10.5 Alt: %55.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.72 Korner (Ev: 2.96, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %50.9 İY 4.5 Alt: %49.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %74.6 | Eşit: %9.2 | Dep: %16.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.4
Ev: 17.2 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 9.3
Ev: 6.1 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.9 21.5 Alt: %17.1
23.5 Şut Üst: %70.5 23.5 Alt: %29.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.6 7.5 Alt: %29.4
8.5 İsabetli Üst: %57.9 8.5 Alt: %42.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Muharraq
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Budaiya
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Muharraq (-1.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %22.8
Budaiya (+1.00)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.7
-1.25 @2.20 %45.6 %0.0 @1.84 %54.5
-1.00 Ana Hat @1.91 %52.3 %22.8 @2.10 %47.7
-0.75 @1.71 %58.4 %0.0 @2.40 %41.6
-0.50 @1.58 %63.2 %0.0 @2.71 %36.9
-0.25 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
0.0 @1.25 %79.8 %20.9 @4.96 %20.2
+0.25 @1.22 %82.2 %0.0 @5.61 %17.8
+0.50 @1.19 %84.1 %0.0 @6.27 %16.0
+0.75 @1.13 %88.6 %0.0 @8.73 %11.5
+1.00 @1.07 %93.6 %10.2 @15.53 %6.4
+1.25 @1.06 %93.9 %0.0 @16.41 %6.1
+1.50 @1.06 %94.2 %0.0 @17.28 %5.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.21 %82.5 %0.0 @5.73 %17.5
+2.00 @1.25 %80.2 %21.3 @5.05 %19.8
+2.25 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+2.50 @1.58 %63.1 %0.0 @2.71 %36.9
+2.75 @1.71 %58.4 %0.0 @2.40 %41.6
+3.00 Ana Hat @1.91 %52.2 %22.7 @2.09 %47.8
+3.25 @2.20 %45.6 %0.0 @1.84 %54.5
+3.50 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.4% 3.3% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 7.9% 9.6% 4.7% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.7% 10.1% 5.3% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 7.3% 7.6% 4.0% 1.4% 0.4% 0.1%
4 Gol 4.1% 4.3% 2.2% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.9% 1.9% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
Muharraq — Son 5 Maç
G vs Al Shabab (E)
3 - 0
G vs Bahrain SC (E)
7 - 0
G vs Qalali (E)
1 - 0
G vs Qalali (E)
8 - 0
Budaiya — Son 5 Maç
G vs Al Najma (D)
1 - 2
M vs Al-Hidd (E)
0 - 2
G vs Bahrain SC (D)
0 - 3
G vs Al Ittihad (D)
2 - 3
M vs Umm Al Hassam (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.