Maç Listesine Dön
Canada Canadian Premier League • 31.05.2026 — 23:00

Forge

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 0.74
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Cavalry FC

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%79
Forge - Cavalry FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.74, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cavalry FC %34.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Forge xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Cavalry FC xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.74 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %28.5
X (Beraberlik) %37.4
2 (Deplasman) %34.1

Çifte Şans 1X: %65.9
Çifte Şans X2: %71.5
Çifte Şans 12: %62.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.5 0.5 Alt: %21.5
1.5 Üst: %47.9 1.5 Alt: %52.1
2.5 Üst: %21.2 2.5 Alt: %78.8
3.5 Üst: %7.7 3.5 Alt: %92.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.8
KG Yok %69.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%21.5
0-1
%16.3
1-0
%14.3
1-1
%13.8
0-2
%7.3
2-0
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.2 İY X: %56.4 İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.5 İY 0.5 Alt: %49.5
İY 1.5 Üst: %16.5 İY 1.5 Alt: %83.5
İY 2.5 Üst: %3.6 İY 2.5 Alt: %96.4
İY 3.5 Üst: %0.6 İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.57
+
Dep 3.53
=
Toplam 7.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.4 8.5 Alt: %71.6
9.5 Üst: %18.0 9.5 Alt: %82.0
10.5 Üst: %10.6 10.5 Alt: %89.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.27 Korner (Ev: 1.64, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %23.1 İY 4.5 Alt: %76.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.0 | Eşit: %15.3 | Dep: %41.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.9
Ev: 8.6 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 5.9
Ev: 3 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.2 21.5 Alt: %86.8
23.5 Şut Üst: %5.9 23.5 Alt: %94.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.2 7.5 Alt: %75.8
8.5 İsabetli Üst: %14.2 8.5 Alt: %85.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Forge
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cavalry FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Forge (0.0)
@2.20
%45.5 İhtimal
İade (Push): %37.4
Cavalry FC (+0.00)
@1.83
%54.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.25 %8.9 %0.0 @1.10 %91.1
-1.25 @10.15 %9.9 %0.0 @1.11 %90.2
-1.00 @9.05 %11.1 %19.6 @1.12 %89.0
-0.75 @4.83 %20.7 %0.0 @1.26 %79.3
-0.50 @3.52 %28.5 %0.0 @1.40 %71.6
-0.25 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
0.0 Ana Hat @2.20 %45.5 %37.4 @1.83 %54.5
+0.25 @1.72 %58.0 %0.0 @2.38 %42.0
+0.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+0.75 @1.35 %74.1 %0.0 @3.87 %25.9
+1.00 @1.18 %84.8 %22.3 @6.57 %15.2
+1.25 @1.15 %86.7 %0.0 @7.51 %13.3
+1.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.46 %11.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
+2.00 @3.46 %28.9 %26.7 @1.41 %71.1
+2.25 @4.09 %24.5 %0.0 @1.32 %75.5
+2.50 @4.72 %21.2 %0.0 @1.27 %78.8
+2.75 @6.47 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
+3.00 @11.35 %8.8 %13.6 @1.10 %91.2
+3.25 @12.24 %8.2 %0.0 @1.09 %91.8
+3.50 @13.13 %7.6 %0.0 @1.08 %92.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 21.5% 16.3% 7.3% 2.0% 0.4% 0.1%
1 Gol 14.3% 13.8% 5.4% 1.5% 0.3% 0.1%
2 Gol 5.7% 4.8% 2.0% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 1.4% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Forge — Son 5 Maç
B vs Cavalry FC (E)
0 - 0
M vs Cavalry FC (E)
0 - 1
B vs Cavalry FC (D)
1 - 1
M vs Cavalry FC (D)
4 - 1
B vs Cavalry FC (E)
1 - 1
Cavalry FC — Son 5 Maç
G vs Supra du Quebec (D)
0 - 1
B vs Forge (D)
0 - 0
G vs Atlético Ottawa (E)
3 - 1
M vs Atlético Ottawa (D)
2 - 1
G vs Forge (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.04.2026 Canadian Premier League Forge 0 - 0 Cavalry FC
03.11.2025 Canadian Premier League Forge 0 - 1 Cavalry FC
11.10.2025 Canadian Premier League Cavalry FC 1 - 1 Forge
30.08.2025 Canadian Premier League Cavalry FC 4 - 1 Forge
01.06.2025 Canadian Premier League Forge 1 - 1 Cavalry FC
06.04.2025 Canadian Premier League Forge 1 - 0 Cavalry FC
09.11.2024 Canadian Premier League Cavalry FC 2 - 1 Forge