Portekiz
1a Divisão - Women •
22.03.2026 — 18:00
Torreense W
Elo: 1570λ (Beklenen Gol): 0.95
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Sporting CP W
Elo: 1625λ (Beklenen Gol): 1.97
Model Güven Derecesi:
%90
Torreense W - Sporting CP W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 1.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sporting CP W %60.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Torreense W xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sporting CP W xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.95 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.8
X (Beraberlik)
%22.8
2 (Deplasman)
%60.4
Çifte Şans 1X: %39.7
Çifte Şans X2: %83.2
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %79.7
1.5 Alt: %20.3
2.5 Üst: %56.0
2.5 Alt: %44.0
3.5 Üst: %33.6
3.5 Alt: %66.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.7
KG Yok
%46.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
0-2
%10.4
1-2
%10.0
0-1
%9.8
0-3
%6.9
1-3
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.3
İY X: %39.6
İY 2: %44.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.4
İY 0.5 Alt: %27.6
İY 1.5 Üst: %38.6
İY 1.5 Alt: %61.5
İY 2.5 Üst: %14.5
İY 2.5 Alt: %85.5
İY 3.5 Üst: %4.3
İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4
+
Dep
5.96
=
Toplam
9.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.3
8.5 Alt: %33.7
9.5 Üst: %53.7
9.5 Alt: %46.3
10.5 Üst: %41.2
10.5 Alt: %58.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 1.84, Dep: 2.74)
İY 4.5 Üst: %48.4
İY 4.5 Alt: %51.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.6 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %67.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.1
Ev: 9.9 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
8.7
Ev: 3.5 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.9
21.5 Alt: %24.1
23.5 Şut Üst: %61.4
23.5 Alt: %38.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.4
7.5 Alt: %35.6
8.5 İsabetli Üst: %50.9
8.5 Alt: %49.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTorreense W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sporting CP W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Torreense W (+1.00)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %23.8
Sporting CP W (-1.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.76 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.25 | @15.83 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.00 | @14.90 | %6.7 | %11.1 | @1.07 | %93.3 |
| -0.75 | @8.20 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -0.50 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -0.25 | @5.18 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| 0.0 | @4.50 | %22.2 | %23.2 | @1.29 | %77.8 |
| +0.25 | @3.08 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.6 |
| +0.50 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| +0.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +1.00 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %23.8 | @2.12 | %47.2 |
| +1.25 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +1.50 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +2.00 | @1.37 | %72.9 | %24.1 | @3.68 | %27.1 |
| +2.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.1 |
| +2.50 | @1.81 | %55.3 | %0.0 | @2.24 | %44.7 |
| +2.75 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
| +3.00 | @2.37 | %42.2 | %22.8 | @1.73 | %57.9 |
| +3.25 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +3.50 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 10.0% | 10.6% | 7.0% | 3.4% | 1.4% |
| 1 Gol | 4.4% | 11.0% | 10.1% | 6.6% | 3.3% | 1.3% |
| 2 Gol | 2.5% | 4.9% | 4.8% | 3.2% | 1.6% | 0.6% |
| 3 Gol | 0.8% | 1.6% | 1.5% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Torreense W — Son 5 Maç
G
vs Damaiense W (D)
0 - 4
G
vs Sporting CP W (D)
2 - 3
G
vs Sporting CP W (D)
1 - 2
M
vs Sporting CP W (E)
0 - 2
M
vs Sporting CP W (E)
0 - 3
Sporting CP W — Son 5 Maç
G
vs Valadares Gaia W (D)
0 - 2
G
vs Damaiense W (E)
3 - 0
B
vs Sporting Braga W (D)
1 - 1
M
vs Torreense W (E)
2 - 3
G
vs Valadares Gaia W (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | 1a Divisão - Women | Sporting CP W | 2 - 3 | Torreense W |
| 08.02.2025 | 1a Divisão - Women | Sporting CP W | 1 - 2 | Torreense W |
| 05.10.2024 | 1a Divisão - Women | Torreense W | 0 - 2 | Sporting CP W |
| 09.03.2024 | 1a Divisão - Women | Torreense W | 0 - 3 | Sporting CP W |
| 21.10.2023 | 1a Divisão - Women | Sporting CP W | 3 - 0 | Torreense W |
| 05.03.2023 | 1a Divisão - Women | Sporting CP W | 1 - 0 | Torreense W |
| 22.10.2022 | 1a Divisão - Women | Torreense W | 0 - 5 | Sporting CP W |