Belçika
Second Amateur Division - ACFF •
26.04.2026 — 16:00
Jette
Elo: 1560λ (Beklenen Gol): 1.17
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Stade Verviers
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Jette - Stade Verviers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.17, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jette %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %35.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jette xG
1.55
Dengeli
Stade Verviers xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.9
X (Beraberlik)
%31.6
2 (Deplasman)
%28.5
Çifte Şans 1X: %71.5
Çifte Şans X2: %60.1
Çifte Şans 12: %68.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.9
0.5 Alt: %13.1
1.5 Üst: %63.3
1.5 Alt: %36.7
2.5 Üst: %35.3
2.5 Alt: %64.7
3.5 Üst: %16.3
3.5 Alt: %83.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.1
KG Yok
%56.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.3
1-0
%13.1
0-0
%13.1
0-1
%10.4
2-0
%8.3
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9
İY X: %49.1
İY 2: %22.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.7
İY 0.5 Alt: %39.3
İY 1.5 Üst: %25.2
İY 1.5 Alt: %74.8
İY 2.5 Üst: %7.1
İY 2.5 Alt: %92.9
İY 3.5 Üst: %1.6
İY 3.5 Alt: %98.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.43
+
Dep
3.75
=
Toplam
8.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %43.2
8.5 Alt: %56.8
9.5 Üst: %30.6
9.5 Alt: %69.4
10.5 Üst: %20.2
10.5 Alt: %79.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.76 Korner (Ev: 2.04, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %32.5
İY 4.5 Alt: %67.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.4 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %33.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.1
Ev: 11.2 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
7
Ev: 4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %36.5
21.5 Alt: %63.6
23.5 Şut Üst: %21.9
23.5 Alt: %78.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.6
7.5 Alt: %59.4
8.5 İsabetli Üst: %27.5
8.5 Alt: %72.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJette
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Verviers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jette (-0.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Verviers (+0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.78 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| -1.25 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.00 | @4.48 | %22.3 | %22.5 | @1.29 | %77.7 |
| -0.75 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| -0.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| 0.0 | @1.72 | %58.3 | %31.7 | @2.40 | %41.7 |
| +0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| +0.50 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +0.75 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +1.00 | @1.15 | %87.2 | %18.0 | @7.83 | %12.8 |
| +1.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.69 | %11.5 |
| +1.50 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.55 | %10.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.00 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %28.0 | @1.96 | %51.1 |
| +2.25 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| +2.50 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| +2.75 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| +3.00 | @5.00 | %20.0 | %19.0 | @1.25 | %80.0 |
| +3.25 | @5.59 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| +3.50 | @6.17 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.1% | 10.5% | 5.4% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.2% | 14.4% | 6.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.3% | 7.8% | 3.7% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.2% | 3.0% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Jette — Son 5 Maç
G
vs Stade Verviers (D)
1 - 4
M
vs Stade Verviers (E)
0 - 1
B
vs Stade Verviers (D)
1 - 1
G
vs Stade Verviers (E)
1 - 0
Stade Verviers — Son 5 Maç
G
vs Ostiches (D)
0 - 1
M
vs Ostiches (E)
0 - 1
M
vs Jette (E)
1 - 4
G
vs Jette (D)
0 - 1
G
vs Ostiches (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.10.2025 | Second Amateur Division - ACFF | Stade Verviers | 1 - 4 | Jette |
| 23.02.2025 | Second Amateur Division - ACFF | Jette | 0 - 1 | Stade Verviers |
| 29.09.2024 | Second Amateur Division - ACFF | Stade Verviers | 1 - 1 | Jette |
| 11.11.2023 | Second Amateur Division - ACFF | Jette | 1 - 0 | Stade Verviers |