Fransa
Ligue 2 •
04.04.2026 — 17:00
RC Arba
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.00
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Usm El Harrach
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.58
Model Güven Derecesi:
%80
RC Arba - Usm El Harrach mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Usm El Harrach %50.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RC Arba xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Usm El Harrach xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.1
X (Beraberlik)
%26.9
2 (Deplasman)
%50.0
Çifte Şans 1X: %50.0
Çifte Şans X2: %76.9
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.5
0.5 Alt: %8.5
1.5 Üst: %73.9
1.5 Alt: %26.1
2.5 Üst: %47.9
2.5 Alt: %52.1
3.5 Üst: %26.1
3.5 Alt: %73.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.3
KG Yok
%48.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
0-1
%11.0
1-2
%9.5
0-2
%9.4
0-0
%8.4
1-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.9
İY X: %43.6
İY 2: %36.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.0
İY 0.5 Alt: %32.0
İY 1.5 Üst: %33.1
İY 1.5 Alt: %66.9
İY 2.5 Üst: %11.2
İY 2.5 Alt: %88.8
İY 3.5 Üst: %3.0
İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.1
+
Dep
5.13
=
Toplam
9.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.4
8.5 Alt: %42.6
9.5 Üst: %44.2
9.5 Alt: %55.8
10.5 Üst: %32.1
10.5 Alt: %67.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.24 Korner (Ev: 1.89, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %41.9
İY 4.5 Alt: %58.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.6 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %56.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23
Ev: 10.2 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
8
Ev: 3.6 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.3
21.5 Alt: %38.8
23.5 Şut Üst: %44.7
23.5 Alt: %55.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.0
7.5 Alt: %45.0
8.5 İsabetli Üst: %41.1
8.5 Alt: %58.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRC Arba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Usm El Harrach
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
RC Arba (+0.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Usm El Harrach (-0.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.59 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| -1.25 | @10.74 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.00 | @9.90 | %10.1 | %14.6 | @1.11 | %89.9 |
| -0.75 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.50 | @4.31 | %23.2 | %0.0 | @1.30 | %76.8 |
| -0.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| 0.0 | @3.14 | %31.8 | %27.1 | @1.47 | %68.2 |
| +0.25 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +0.75 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| +1.00 | @1.52 | %65.8 | %23.5 | @2.92 | %34.2 |
| +1.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +1.50 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| +2.00 | @1.55 | %64.4 | %26.2 | @2.81 | %35.6 |
| +2.25 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +2.50 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +2.75 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +3.00 | @3.04 | %32.8 | %21.9 | @1.49 | %67.2 |
| +3.25 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| +3.50 | @3.90 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.5% | 11.1% | 9.5% | 5.0% | 2.0% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.7% | 12.9% | 9.5% | 5.0% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 3.8% | 6.0% | 4.8% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.3% | 2.0% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
RC Arba — Son 5 Maç
M
vs JS El Biar (E)
1 - 3
M
vs Usm El Harrach (D)
2 - 1
M
vs JS El Biar (E)
1 - 2
M
vs JS El Biar (D)
4 - 1
G
vs Usm El Harrach (E)
2 - 0
Usm El Harrach — Son 5 Maç
G
vs Tiaret (E)
1 - 0
B
vs Koléa (D)
1 - 1
G
vs RC Arba (E)
2 - 1
G
vs Tiaret (D)
0 - 2
G
vs US Chaouia (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.11.2025 | Ligue 2 | Usm El Harrach | 2 - 1 | RC Arba |
| 17.04.2021 | Ligue 2 | RC Arba | 2 - 0 | Usm El Harrach |
| 13.02.2021 | Ligue 2 | Usm El Harrach | 1 - 1 | RC Arba |
| 01.02.2020 | Ligue 2 | RC Arba | 0 - 0 | Usm El Harrach |
| 02.09.2019 | Ligue 2 | Usm El Harrach | 1 - 3 | RC Arba |
| 19.03.2016 | Ligue 1 | RC Arba | 3 - 1 | Usm El Harrach |
| 16.10.2015 | Ligue 1 | Usm El Harrach | 3 - 1 | RC Arba |
| 20.01.2015 | Ligue 1 | RC Arba | 1 - 0 | Usm El Harrach |