Spain
Tercera División RFEF - Group 5 •
19.04.2026 — 13:00
Cerdanyola del Vallès
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 1.24
4 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2
L'Hospitalet
Elo: 1585λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%80
Cerdanyola del Vallès - L'Hospitalet mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre L'Hospitalet %46.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cerdanyola del Vallès xG
1.60
Dengeli
L'Hospitalet xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.0
X (Beraberlik)
%26.0
2 (Deplasman)
%46.0
Çifte Şans 1X: %54.0
Çifte Şans X2: %72.0
Çifte Şans 12: %74.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5
0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %55.0
2.5 Alt: %45.0
3.5 Üst: %32.7
3.5 Alt: %67.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.2
KG Yok
%41.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.3
1-2
%9.4
0-1
%8.3
0-2
%7.6
2-1
%7.1
0-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.6
İY X: %41.6
İY 2: %34.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.8
İY 0.5 Alt: %28.2
İY 1.5 Üst: %38.0
İY 1.5 Alt: %62.0
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.57
+
Dep
5.25
=
Toplam
9.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.8
8.5 Alt: %35.2
9.5 Üst: %52.0
9.5 Alt: %48.0
10.5 Üst: %39.6
10.5 Alt: %60.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.52 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %47.2
İY 4.5 Alt: %52.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.2 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %52.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 11.6 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
8.7
Ev: 4.1 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.2
21.5 Alt: %25.8
23.5 Şut Üst: %59.3
23.5 Alt: %40.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.5
7.5 Alt: %36.5
8.5 İsabetli Üst: %49.9
8.5 Alt: %50.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCerdanyola del Vallès
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
L'Hospitalet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cerdanyola del Vallès (+0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
L'Hospitalet (-0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.96
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.38 | %11.9 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| -1.25 | @7.71 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -1.00 | @7.03 | %14.2 | %16.1 | @1.17 | %85.8 |
| -0.75 | @4.60 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.56 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -0.25 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| 0.0 | @2.63 | %38.0 | %26.2 | @1.61 | %62.0 |
| +0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +0.50 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +0.75 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +1.00 | @1.44 | %69.3 | %21.7 | @3.26 | %30.7 |
| +1.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
| +1.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +2.00 | @1.39 | %72.2 | %24.3 | @3.59 | %27.8 |
| +2.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +2.50 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.2 |
| +3.00 | @2.41 | %41.4 | %22.6 | @1.71 | %58.6 |
| +3.25 | @2.77 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| +3.50 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.5% | 8.4% | 7.6% | 4.2% | 1.7% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.1% | 12.4% | 9.5% | 5.2% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.3% | 7.1% | 5.9% | 3.2% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.8% | 2.9% | 2.4% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Cerdanyola del Vallès — Son 5 Maç
G
vs Vilassar Mar (E)
1 - 0
B
vs Can Vidalet (E)
2 - 2
M
vs L'Hospitalet (D)
3 - 1
G
vs Vilassar Mar (D)
1 - 3
M
vs Vilassar Mar (D)
1 - 0
L'Hospitalet — Son 5 Maç
G
vs Can Vidalet (E)
1 - 0
G
vs Cerdanyola del Vallès (E)
3 - 1
B
vs Cerdanyola del Vallès (D)
2 - 2
B
vs Cerdanyola del Vallès (E)
1 - 1
G
vs Pobla Mafumet (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | L'Hospitalet | 3 - 1 | Cerdanyola del Vallès |
| 02.02.2025 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 2 - 2 | L'Hospitalet |
| 22.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 5 | L'Hospitalet | 1 - 1 | Cerdanyola del Vallès |
| 27.08.2023 | Friendlies Clubs | L'Hospitalet | 2 - 1 | Cerdanyola del Vallès |
| 12.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 0 - 3 | L'Hospitalet |
| 16.10.2022 | Tercera División RFEF - Group 5 | L'Hospitalet | 5 - 1 | Cerdanyola del Vallès |
| 02.02.2020 | Tercera División RFEF - Group 5 | L'Hospitalet | 2 - 1 | Cerdanyola del Vallès |
| 11.09.2019 | Tercera División RFEF - Group 5 | Cerdanyola del Vallès | 0 - 1 | L'Hospitalet |