Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group B • 31.01.2026 — 18:30

Biesheim

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.37
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Epinal

Elo: 1464
λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Biesheim - Epinal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.37, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Biesheim %37.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Biesheim xG 1.60
Dengeli
Epinal xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.7
X (Beraberlik) %27.8
2 (Deplasman) %34.5

Çifte Şans 1X: %65.5
Çifte Şans X2: %62.3
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1 0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4 1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.8 2.5 Alt: %50.2
3.5 Üst: %27.8 3.5 Alt: %72.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.1
KG Yok %44.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%8.6
2-1
%8.4
0-1
%8.1
1-2
%8.0
0-0
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.2 İY X: %43.6 İY 2: %27.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0 İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.5 İY 1.5 Alt: %65.5
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.83
+
Dep 4.51
=
Toplam 9.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.9 8.5 Alt: %41.1
9.5 Üst: %45.8 9.5 Alt: %54.2
10.5 Üst: %33.6 10.5 Alt: %66.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.3 Korner (Ev: 2.22, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %42.9 İY 4.5 Alt: %57.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.5 | Eşit: %13.2 | Dep: %39.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 12.4 • Dep: 11.1
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.9 21.5 Alt: %35.1
23.5 Şut Üst: %48.5 23.5 Alt: %51.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.6 7.5 Alt: %42.4
8.5 İsabetli Üst: %43.7 8.5 Alt: %56.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Biesheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Epinal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Biesheim (0.0)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %28.0
Epinal (+0.00)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.70 %17.5 %0.0 @1.21 %82.5
-1.25 @5.13 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
-1.00 @4.56 %21.9 %20.0 @1.28 %78.1
-0.75 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
-0.50 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
-0.25 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
0.0 Ana Hat @1.92 %52.2 %28.0 @2.09 %47.9
+0.25 @1.67 %59.9 %0.0 @2.50 %40.1
+0.50 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+0.75 @1.38 %72.4 %0.0 @3.63 %27.6
+1.00 @1.24 %80.9 %19.0 @5.23 %19.1
+1.25 @1.21 %82.9 %0.0 @5.85 %17.1
+1.50 @1.18 %84.5 %0.0 @6.46 %15.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.7 %0.0 @3.53 %28.3
+2.00 @1.50 %66.7 %25.8 @3.01 %33.3
+2.25 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.1
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.5
+2.75 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
+3.00 @2.84 %35.3 %22.1 @1.54 %64.7
+3.25 @3.24 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
+3.50 @3.64 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.9% 8.1% 5.9% 2.6% 0.8% 0.2%
1 Gol 8.6% 13.3% 8.1% 3.5% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.5% 8.5% 5.5% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 3.0% 3.9% 2.5% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.0% 1.3% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Biesheim — Son 5 Maç
B vs Furiani-Agliani (D)
1 - 1
B vs Beauvais (E)
1 - 1
B vs Beauvais (D)
0 - 0
M vs Furiani-Agliani (E)
0 - 1
M vs Epinal (E)
1 - 2
Epinal — Son 5 Maç
G vs Biesheim (D)
1 - 2
M vs Biesheim (E)
2 - 4
M vs Biesheim (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.02.2025 National 2 - Group C Biesheim 1 - 2 Epinal
21.09.2024 National 2 - Group C Epinal 2 - 4 Biesheim
05.08.2023 Friendlies Clubs Epinal 0 - 1 Biesheim