Rusya
Second League - Group 3 •
06.06.2026 — 18:00
Orel
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 2.30
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
SKA Khabarovsk II
Elo: 1434λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%83
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Orel - SKA Khabarovsk II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.30, Dep: 1.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Orel %59.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Orel xG
2.39
Dengeli
SKA Khabarovsk II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%59.2
X (Beraberlik)
%20.7
2 (Deplasman)
%20.1
Çifte Şans 1X: %79.9
Çifte Şans X2: %40.8
Çifte Şans 12: %79.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %88.0
1.5 Alt: %12.0
2.5 Üst: %69.7
2.5 Alt: %30.3
3.5 Üst: %48.5
3.5 Alt: %51.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.1
KG Yok
%33.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.4
1-1
%8.8
2-0
%7.2
3-1
%7.2
2-2
%6.1
1-0
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.7
İY X: %35.7
İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.2
İY 0.5 Alt: %20.8
İY 1.5 Üst: %48.8
İY 1.5 Alt: %51.2
İY 2.5 Üst: %21.8
İY 2.5 Alt: %78.2
İY 3.5 Üst: %7.7
İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.71
+
Dep
4.52
=
Toplam
11.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.8
8.5 Alt: %21.3
9.5 Üst: %68.4
9.5 Alt: %31.6
10.5 Üst: %56.7
10.5 Alt: %43.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.16 Korner (Ev: 3.09, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %58.8
İY 4.5 Alt: %41.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.3 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %20.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.2
Ev: 18.1 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
10.2
Ev: 6.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.8
21.5 Alt: %7.2
23.5 Şut Üst: %85.5
23.5 Alt: %14.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.1
7.5 Alt: %20.0
8.5 İsabetli Üst: %69.3
8.5 Alt: %30.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOrel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SKA Khabarovsk II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Orel (-0.75)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
SKA Khabarovsk II (+0.75)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.75 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| -1.25 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| -1.00 | @2.15 | %46.4 | %21.8 | @1.87 | %53.6 |
| -0.75 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| -0.50 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| -0.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| 0.0 | @1.35 | %73.9 | %21.4 | @3.83 | %26.1 |
| +0.25 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +0.50 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.87 | %20.5 |
| +0.75 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.48 | %15.4 |
| +1.00 | @1.11 | %90.4 | %12.0 | @10.37 | %9.7 |
| +1.25 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.08 | %9.0 |
| +1.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.79 | %8.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.33 | %13.6 |
| +2.00 | @1.18 | %84.8 | %18.9 | @6.57 | %15.2 |
| +2.25 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.50 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.75 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +3.00 | @1.67 | %59.9 | %22.0 | @2.50 | %40.1 |
| +3.25 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +3.50 | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 3.0% | 2.4% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.9% | 9.1% | 5.5% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.5% | 9.7% | 6.3% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.7% | 7.4% | 4.8% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 3.3% | 4.3% | 2.8% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.5% | 2.0% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
Orel — Son 5 Maç
G
vs SKA Khabarovsk II (D)
1 - 2
G
vs SKA Khabarovsk II (E)
4 - 1
M
vs SKA Khabarovsk II (D)
2 - 0
M
vs SKA Khabarovsk II (E)
3 - 5
SKA Khabarovsk II — Son 5 Maç
M
vs Rodina Moskva III (E)
0 - 2
M
vs Volna Nizhegorodskaya (E)
0 - 3
B
vs Rodina Moskva III (D)
1 - 1
M
vs Orel (E)
1 - 2
M
vs Rodina Moskva III (E)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | Second League - Group 3 | SKA Khabarovsk II | 1 - 2 | Orel |
| 19.04.2025 | Second League - Group 3 | Orel | 4 - 1 | SKA Khabarovsk II |
| 13.10.2024 | Second League - Group 3 | SKA Khabarovsk II | 2 - 0 | Orel |
| 25.06.2024 | Second League - Group 3 | Orel | 3 - 5 | SKA Khabarovsk II |