South-Africa
Premier Soccer League •
18.04.2026 — 16:00
Marumo Gallants
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 0.90
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Siwelele
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Marumo Gallants - Siwelele mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Siwelele %39.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Marumo Gallants xG
1.24
Dengeli
Siwelele xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.3
X (Beraberlik)
%32.6
2 (Deplasman)
%39.0
Çifte Şans 1X: %61.0
Çifte Şans X2: %71.7
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.5
0.5 Alt: %14.5
1.5 Üst: %60.4
1.5 Alt: %39.6
2.5 Üst: %32.4
2.5 Alt: %67.6
3.5 Üst: %14.3
3.5 Alt: %85.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.6
KG Yok
%59.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%14.5
1-1
%14.4
0-1
%13.9
1-0
%11.1
0-2
%8.2
1-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.6
İY X: %50.4
İY 2: %28.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.7
İY 0.5 Alt: %41.3
İY 1.5 Üst: %23.4
İY 1.5 Alt: %76.6
İY 2.5 Üst: %6.3
İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.89
+
Dep
4.09
=
Toplam
7.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.5
8.5 Alt: %59.6
9.5 Üst: %28.1
9.5 Alt: %71.9
10.5 Üst: %18.2
10.5 Alt: %81.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.67 Korner (Ev: 1.79, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %30.7
İY 4.5 Alt: %69.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.0 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %45.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.4
Ev: 9.5 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
6.8
Ev: 3.4 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.9
21.5 Alt: %69.1
23.5 Şut Üst: %17.6
23.5 Alt: %82.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.9
7.5 Alt: %63.1
8.5 İsabetli Üst: %24.3
8.5 Alt: %75.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMarumo Gallants
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Siwelele
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Marumo Gallants (+0.25)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Siwelele (-0.25)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.17
%46.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.92 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| -1.25 | @9.01 | %11.1 | %0.0 | @1.12 | %88.9 |
| -1.00 | @8.11 | %12.3 | %18.3 | @1.14 | %87.7 |
| -0.75 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -0.50 | @3.53 | %28.3 | %0.0 | @1.40 | %71.7 |
| -0.25 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| 0.0 | @2.38 | %42.1 | %32.7 | @1.73 | %57.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +0.50 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +0.75 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.20 | %31.2 |
| +1.00 | @1.27 | %78.9 | %22.7 | @4.73 | %21.1 |
| +1.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.4 |
| +1.50 | @1.20 | %83.7 | %0.0 | @6.12 | %16.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +2.00 | @2.23 | %44.9 | %28.1 | @1.81 | %55.1 |
| +2.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| +2.50 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +2.75 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +3.00 | @5.77 | %17.3 | %18.1 | @1.21 | %82.7 |
| +3.25 | @6.41 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
| +3.50 | @7.05 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.5% | 13.9% | 8.2% | 3.0% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.2% | 14.4% | 7.4% | 2.7% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.5% | 6.0% | 3.3% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.6% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Marumo Gallants — Son 5 Maç
M
vs Siwelele (D)
1 - 0
Siwelele — Son 5 Maç
G
vs Marumo Gallants (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Premier Soccer League | Siwelele | 1 - 0 | Marumo Gallants |