Romanya
Liga III - Serie 3 •
03.04.2026 — 17:00
FCSB II
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 2.52
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Voluntari II
Elo: 1436λ (Beklenen Gol): 1.16
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
FCSB II - Voluntari II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.52, Dep: 1.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FCSB II %66.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FCSB II xG
2.71
Dengeli
Voluntari II xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.3
X (Beraberlik)
%18.6
2 (Deplasman)
%15.2
Çifte Şans 1X: %84.8
Çifte Şans X2: %33.7
Çifte Şans 12: %81.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.7
1.5 Alt: %11.3
2.5 Üst: %71.0
2.5 Alt: %29.0
3.5 Üst: %50.0
3.5 Alt: %50.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.6
KG Yok
%36.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.3
2-0
%8.0
1-1
%8.0
3-1
%7.8
3-0
%6.7
1-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.7
İY X: %34.1
İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.9
İY 0.5 Alt: %20.1
İY 1.5 Üst: %49.7
İY 1.5 Alt: %50.3
İY 2.5 Üst: %22.6
İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.1
İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.14
+
Dep
4.21
=
Toplam
11.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.8
8.5 Alt: %20.2
9.5 Üst: %69.7
9.5 Alt: %30.4
10.5 Üst: %58.1
10.5 Alt: %41.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.22 Korner (Ev: 3.29, Dep: 1.94)
İY 4.5 Üst: %59.8
İY 4.5 Alt: %40.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %76.6 |
Eşit: %8.3 |
Dep: %15.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.6
Ev: 19.4 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
10.4
Ev: 6.9 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.8
21.5 Alt: %6.2
23.5 Şut Üst: %87.2
23.5 Alt: %12.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.4
7.5 Alt: %18.6
8.5 İsabetli Üst: %71.1
8.5 Alt: %28.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFCSB II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Voluntari II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FCSB II (-1.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Voluntari II (+1.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.32 | %43.0 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
| -1.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| -1.00 | @1.82 | %55.1 | %21.9 | @2.23 | %44.9 |
| -0.75 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| -0.50 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| -0.25 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.55 | %28.1 |
| 0.0 | @1.24 | %80.5 | %19.4 | @5.13 | %19.5 |
| +0.25 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.75 | %17.4 |
| +0.50 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.36 | %15.7 |
| +0.75 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.78 | %11.4 |
| +1.00 | @1.07 | %93.4 | %9.8 | @15.14 | %6.6 |
| +1.25 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.96 | %6.3 |
| +1.50 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.78 | %6.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.67 | %13.1 |
| +2.00 | @1.17 | %85.5 | %18.5 | @6.88 | %14.5 |
| +2.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.2 |
| +2.50 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.4 |
| +2.75 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +3.00 | @1.64 | %61.1 | %22.0 | @2.57 | %38.9 |
| +3.25 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
| +3.50 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 2.5% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 6.1% | 8.3% | 4.5% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.4% | 9.7% | 5.6% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.0% | 8.2% | 4.7% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.4% | 5.1% | 3.0% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.2% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
FCSB II — Son 5 Maç
G
vs Voluntari II (E)
3 - 1
B
vs Voluntari II (D)
2 - 2
B
vs Voluntari II (E)
1 - 1
G
vs Voluntari II (D)
1 - 4
Voluntari II — Son 5 Maç
M
vs FCSB II (D)
3 - 1
B
vs FCSB II (E)
2 - 2
B
vs FCSB II (D)
1 - 1
M
vs FCSB II (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.11.2025 | Liga III - Serie 3 | FCSB II | 3 - 1 | Voluntari II |
| 12.09.2025 | Liga III - Serie 3 | Voluntari II | 2 - 2 | FCSB II |
| 23.04.2021 | Liga III - Serie 4 | FCSB II | 1 - 1 | Voluntari II |
| 31.10.2020 | Liga III - Serie 4 | Voluntari II | 1 - 4 | FCSB II |