Czech-Republic
3. liga - CFL B •
17.05.2026 — 18:00
Benátky nad Jizerou
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 1.75
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Pardubice II
Elo: 1568λ (Beklenen Gol): 1.99
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Benátky nad Jizerou - Pardubice II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pardubice II %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Benátky nad Jizerou xG
2.00
Dengeli
Pardubice II xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.0
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%43.4
Çifte Şans 1X: %56.6
Çifte Şans X2: %66.0
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.3
1.5 Alt: %10.7
2.5 Üst: %72.0
2.5 Alt: %28.0
3.5 Üst: %51.3
3.5 Alt: %48.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.9
KG Yok
%28.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.9
1-2
%8.2
2-1
%7.3
2-2
%7.2
1-3
%5.5
2-3
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.9
İY X: %36.3
İY 2: %34.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.3
İY 0.5 Alt: %19.7
İY 1.5 Üst: %50.9
İY 1.5 Alt: %49.2
İY 2.5 Üst: %23.5
İY 2.5 Alt: %76.5
İY 3.5 Üst: %8.7
İY 3.5 Alt: %91.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.6
+
Dep
5.99
=
Toplam
11.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.6
8.5 Alt: %18.4
9.5 Üst: %72.0
9.5 Alt: %28.0
10.5 Üst: %60.8
10.5 Alt: %39.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.33 Korner (Ev: 2.58, Dep: 2.75)
İY 4.5 Üst: %61.5
İY 4.5 Alt: %38.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.6 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %48.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30
Ev: 14.7 • Dep: 15.3
İsabetli Şut
10.5
Ev: 5.2 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.6
21.5 Alt: %5.4
23.5 Şut Üst: %88.6
23.5 Alt: %11.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.0
7.5 Alt: %18.0
8.5 İsabetli Üst: %71.8
8.5 Alt: %28.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBenátky nad Jizerou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pardubice II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Benátky nad Jizerou (+0.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pardubice II (-0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.85 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.25 | @5.36 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -1.00 | @4.87 | %20.6 | %16.9 | @1.26 | %79.5 |
| -0.75 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -0.50 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.1 |
| -0.25 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| 0.0 | @2.26 | %44.2 | %23.2 | @1.79 | %55.8 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +0.50 | @1.75 | %57.1 | %0.0 | @2.33 | %42.9 |
| +0.75 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +1.00 | @1.41 | %70.7 | %19.2 | @3.41 | %29.3 |
| +1.25 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +1.50 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.23 | %23.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.31 | %12.0 |
| +2.00 | @1.15 | %86.7 | %17.7 | @7.50 | %13.3 |
| +2.25 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.59 | %21.8 |
| +2.50 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +2.75 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +3.00 | @1.57 | %63.5 | %21.3 | @2.74 | %36.5 |
| +3.25 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +3.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 4.2% | 4.8% | 3.2% | 1.6% | 0.6% |
| 1 Gol | 3.7% | 9.2% | 8.4% | 5.6% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.7% | 7.4% | 7.4% | 4.9% | 2.4% | 1.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 4.3% | 4.3% | 2.8% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.9% | 1.9% | 1.2% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.7% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Benátky nad Jizerou — Son 5 Maç
M
vs Pardubice II (D)
5 - 1
G
vs Pardubice II (E)
2 - 0
B
vs Pardubice II (D)
1 - 1
Pardubice II — Son 5 Maç
G
vs Jablonec II (D)
3 - 6
G
vs Benátky nad Jizerou (E)
5 - 1
M
vs Benátky nad Jizerou (D)
2 - 0
G
vs Jablonec II (E)
2 - 0
B
vs Benátky nad Jizerou (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | 3. liga - CFL B | Pardubice II | 5 - 1 | Benátky nad Jizerou |
| 25.05.2025 | 3. liga - CFL B | Benátky nad Jizerou | 2 - 0 | Pardubice II |
| 26.10.2024 | 3. liga - CFL B | Pardubice II | 1 - 1 | Benátky nad Jizerou |