Maç Listesine Dön
Slovenya 2. liga • 18.04.2026 — 17:30

Liptovský Mikuláš

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.60
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Žilina II

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%80
Liptovský Mikuláš - Žilina II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Žilina II %37.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Liptovský Mikuláš xG 1.95
Dengeli
Žilina II xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.4
X (Beraberlik) %24.9
2 (Deplasman) %37.7

Çifte Şans 1X: %62.3
Çifte Şans X2: %62.6
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.4 2.5 Alt: %37.7
3.5 Üst: %40.1 3.5 Alt: %59.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %64.7
KG Yok %35.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
1-2
%8.4
2-1
%8.3
2-2
%6.7
0-1
%5.7
1-0
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.2 İY X: %39.5 İY 2: %30.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.5 İY 0.5 Alt: %24.5
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.4
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.31
+
Dep 5.19
=
Toplam 10.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.0 8.5 Alt: %28.0
9.5 Üst: %60.2 9.5 Alt: %39.8
10.5 Üst: %47.9 10.5 Alt: %52.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.44, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %52.9 İY 4.5 Alt: %47.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.3 | Eşit: %12.5 | Dep: %42.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 13.8 • Dep: 13
İsabetli Şut 9.4
Ev: 4.9 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.0 21.5 Alt: %15.0
23.5 Şut Üst: %73.5 23.5 Alt: %26.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.9 7.5 Alt: %28.1
8.5 İsabetli Üst: %59.4 8.5 Alt: %40.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Liptovský Mikuláš
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Žilina II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Liptovský Mikuláš (0.0)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %25.2
Žilina II (+0.00)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.39 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
-1.25 @4.89 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
-1.00 @4.38 %22.8 %18.7 @1.30 %77.2
-0.75 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
-0.50 @2.69 %37.2 %0.0 @1.59 %62.8
-0.25 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.4
0.0 Ana Hat @2.01 %49.8 %25.2 @1.99 %50.2
+0.25 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
+0.50 @1.60 %62.5 %0.0 @2.66 %37.6
+0.75 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+1.00 @1.30 %76.9 %18.8 @4.32 %23.1
+1.25 @1.26 %79.3 %0.0 @4.82 %20.7
+1.50 @1.23 %81.2 %0.0 @5.32 %18.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.45 %18.3
+2.00 @1.26 %79.1 %21.8 @4.79 %20.9
+2.25 @1.44 %69.4 %0.0 @3.27 %30.6
+2.50 @1.62 %61.9 %0.0 @2.62 %38.1
+2.75 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
+3.00 Ana Hat @1.97 %50.8 %22.5 @2.03 %49.2
+3.25 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.7
+3.50 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 5.8% 5.3% 2.8% 1.1% 0.4%
1 Gol 5.7% 11.3% 8.5% 4.5% 1.8% 0.6%
2 Gol 5.2% 8.4% 6.8% 3.6% 1.5% 0.5%
3 Gol 2.8% 4.5% 3.6% 2.0% 0.8% 0.3%
4 Gol 1.1% 1.8% 1.5% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.4% 0.6% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
Liptovský Mikuláš — Son 5 Maç
M vs Žilina II (D)
1 - 0
M vs Žilina II (E)
1 - 3
G vs Žilina II (D)
2 - 3
G vs Žilina II (E)
5 - 2
G vs Žilina II (D)
0 - 2
Žilina II — Son 5 Maç
G vs Liptovský Mikuláš (E)
1 - 0
G vs Liptovský Mikuláš (D)
1 - 3
M vs Liptovský Mikuláš (E)
2 - 3
M vs Liptovský Mikuláš (D)
5 - 2
M vs Liptovský Mikuláš (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
28.09.2025 2. liga Žilina II 1 - 0 Liptovský Mikuláš
09.05.2025 2. liga Liptovský Mikuláš 1 - 3 Žilina II
27.10.2024 2. liga Žilina II 2 - 3 Liptovský Mikuláš
09.03.2024 2. liga Liptovský Mikuláš 5 - 2 Žilina II
20.08.2023 2. liga Žilina II 0 - 2 Liptovský Mikuláš
24.04.2021 2. liga Žilina II 2 - 2 Liptovský Mikuláš
06.02.2021 Friendlies Clubs Žilina II 4 - 2 Liptovský Mikuláš
03.10.2020 2. liga Liptovský Mikuláš 2 - 1 Žilina II